fbpx

HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Wzmacniacz słuchawkowy

Wzmacniacz słuchawkowy 2004/09/21 17:06 #309

• Hero
  • Hero Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Użytkownik forum
  • Użytkownik forum
  • Otrzymane podziękowania: 0
Mam problem, w niedalekiej przyszłości chcę kupić wzmacniacz słuchawkowy do Cambridge Audio D500SE i Sennheiserów HD600. Słucham głównie muzyki rockowej, zależy mi przede wszystkim na poprawie dynamiki i dobrze kontrolowanym, nisko schodzącym basie. Obecnie posiadam Pro-Jecta Headboxa, ale to nie jest to czego szukam. Przede wszystkim jest zbyt dużo wysokich tonów, no i bas raczej filigranowy.Myślałem o Musicalu lub Linnarcie, ale może ktoś jest w stanie zaproponować inne urządzenia mieszczące sie w przedziale do ok 2000zł, które poprawią wyżej wskazane aspekty brzmienia.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wzmacniacz słuchawkowy 2004/09/23 10:27 #327

• lolo
  • lolo Avatar
  • Wylogowany
  • High-fidelity
  • High-fidelity
Rozumiem że chodzi Ci o słuchawkowy odpowiednik kolumn JBL prowadzonych przez końcówki Bryston'a :) Szczerze mówiąc nie spotkałem się z czymś takim do 2k złotych. Ale gdybyś poświęcił trochę dynamiki i basu na rzecz kultury brzmienia to spróbuj HV-1 Skorpiona.

Pzdr.

Im mądrzej tym głupiej.
W.Gombrowicz

Wzmacniacz słuchawkowy 2004/09/24 10:41 #343

• lolo
  • lolo Avatar
  • Wylogowany
  • High-fidelity
  • High-fidelity
Jeszcze jedna rzecz przyszła mi do głowy. Mógłbyś się skontaktować z Darekiem Kuleszą (QAudio). Jego produkcje znane są z potężnego basu. Ja jego wzmacniacza słuchawkowego nie słyszałem więc nic nie mogę powiedzieć (test był bodajże w jakimś AudioVideo). A namiary na Darka znajdziesz na audiostereo.pl gdzie postuje pod nickiem darkul.

Im mądrzej tym głupiej.
W.Gombrowicz
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator