HFM

Firmy

Oferujemy Państwu możliwość zamieszczenia w naszym portalu podstrony swojej firmy. Do każdej z takich podstron użytkownik może trafić bezpośrednio z górnego menu lub z linków i sliderów wyświetlanych w innych modułach naszego portalu. Każda podstrona może być dostosowana do Państwa indywidualnych wymagań, przy czym standardowo proponowane są takie funkcjonalności, jak opis tekstowy, galeria zdjęć, mapa Google, formularz kontaktowy itd.

Obecnie w dziale firm obowiązuje pięć podstawowych kategorii:
- Dystrybutorzy
- Producenci
- Instalatorzy
- Serwisy
- Komisy

W ramach każdej z nich dostępne są trzy pakiety: podstawowy, rozszerzony i indywidualny.

W pakiecie podstawowym dostają Państwo na swojej podstronie opis działalności firmy, dane kontaktowe, jedno zdjęcie (format JPG, max 900x600 pix) i możliwość dodawania komentarzy przez użytkowników (w tym również Państwa).

W pakiecie rozszerzonym dochodzi do tego mapka dojazdowa z Google'a, galeria zdjęć (do 30 obrazów w formacie JPG, max 900x900 pix) oraz formularz kontaktowy.

W ramach pakietu indywidualnego mogą Państwo zażyczyć sobie dodatkowo na przykład krótkie opisy poszczególnych marek oferowanego sprzętu (dla dystrybutorów), konkretnych modeli (dla producentów) lub opisy wykonanych do tej pory napraw i modyfikacji sprzętu (dla serwisów). Przewidywana jest również możliwość udostępnienia Państwu trybu edycji własnej podstrony. Wówczas redakcja HFM.pl nie bierze jednak odpowiedzialności za jej prawidłowe wyświetlanie.

Aby zamówić własną podstronę w naszym dziale firm, prosimy kontaktować się z panią Izabellą Pach - i.pach@hfm.pl. Serdecznie zapraszamy!