HFM

Nowe testy

czytajwszystkieaktualnosci2

 

JBL Tune 760 NC

news112021 007


W ofercie JBL-a pojawiły się kolejne słuchawki z redukcją hałasu. Tune 760 NC mogą pracować zarówno w trybie Bluetooth 5.0, jak i na kablu.


JBL Tune 750 to składana konstrukcja wokółuszna o masie 220 g. Wykorzystano w niej dynamiczne przetworniki o średnicy 40 mm. W trybie przewodowym impedancja wynosi 32 omy, więc z wysterowaniem poradzi sobie każdy smartfon. A przynajmniej powinien.
Tune 760 NC umożliwiają nie tylko słuchanie muzyki, ale też prowadzenie rozmów telefonicznych. Można je sparować z dwoma urządzeniami Bluetooth jednocześnie i łatwo się między nimi przełączać. Dzięki temu nie przegapi się połączenia telefonicznego w trakcie oglądania filmu na tablecie. Rozmowy można odbierać telefonem a także dotykając muszli. Czułość mikrofonu wynosi -30 dBV/Pa.
JBL Tune 760 NC błyskawicznie się parują z urządzeniami z systemem Android. Obsługiwana jest też funkcja asystenta głosowego Google.
Wbudowane akumulatory wystarczają na 35 godzin słuchania bezprzewodowego z włączoną aktywną redukcją hałasu lub nawet na 50 h bez niej. Ładowanie do pełna zajmuje 2 godziny. Jeżeli w pobliżu nie ma gniazdka, można kontynuować słuchanie, korzystając z dołączonego w komplecie przewodu z wtykiem minijack 3,5 mm.
JBL-a Tune 760 NC są już dostępne w sklepach.

Kosztują 589 zł.