fbpx

HFM

Nowe testy

czytajwszystkieaktualnosci2

 

Listwy Ehmann Reference

news112021 005


Niemiecka firma Ehmann wprowadziła do swej bogatej oferty listwy zasilające z serii Reference. Przeznaczono je do podłączania wysokiej jakości systemów stereofonicznych oraz kina domowego.Obudowę wykonuje się z aluminium anodowanego na kolor srebrny. Zapewnia ona skuteczne ekranowanie i zabezpiecza znajdujące się w pobliżu urządzenia przed promieniowaniem elektromagnetycznym. Wszystkie elementy metalowe wykonano z materiałów niemagnetycznych i poddano procesowi tzw. rozmagnesowania resztkowego. Listwę można położyć za stolikiem ze sprzętem albo powiesić na ścianie.
Wewnętrzne połączenia poprowadzono litymi drutami (solid core) o przekroju 3 x 2,5 mm², mocowanymi za pomocą zaciskanych tulejek. Z przewodników tej samej grubości wykonano zamocowaną na stałe 1,5-metrową sieciówkę. Owinięto ją wysokiej jakości ekranującym oplotem i zakończono wtykiem IEC ze złoconymi bolcami i czytelnie wskazaną polaryzacją. Podobnie oznaczono otwory w gniazdach Schuco, do których powinna być wpięta żyła gorąca przewodu zasilającego sprzęt. Korpusy gniazd zrobiono z kompozytu poliamidu i PBT .
Do listwy Ehmann Reference PS-615 można podłączyć sześć urządzeń. Łączną obciążalność określono na 3600 W/16 A. Zgodność produktu z europejskimi normami potwierdzają certyfikaty TÜV oraz CE. Produkcja odbywa się w Niemczech
Listwa Ehmann Reference PS615 jest już dostępna w Polsce.

Kosztuje 1490 zł.