fbpx

HFM

Nowe testy

czytajwszystkieaktualnosci2

 

ModWright PH150

news 112014 012W ofercie ModWrighta pojawiły się dwie ciekawe nowości. Jedną z nich jest przedwzmacniacz korekcyjny PH150.


Preamp gramofonowy PH150 dołączył do referencyjnej serii ModWrighta, obejmującej aktualnie końcówkę mocy KWA150 Signature oraz przedwzmacniacz liniowy LS36.5.

Współpracuje zarówno z wkładkami MM, jak i MC (każda poprzez osobne wejście RCA). Na ściance przedniej umieszczono regulację wzmocnienia (max. 72 dB dla MC i 58 dB dla MM), pojemności oraz impedancji. Ponadto można wybrać tryb pracy: mono i stereo. Na tylniej ściance znalazł się przełącznik fazy oraz aktywnego wyjścia – RCA albo XLR. We wnętrzu zamontowano układ sygnałowy nie objęty pętlą sprzężenia zwrotnego. Zastosowano w nim dwie pary lamp: 6C45 oraz 6922, pracujących w klasie A, a ponadto wysokiej klasy transformatory Lundahla oraz kondensatory będące autorskim opracowaniem i wykonywane samodzielnie przez ModWrighta. Firma dysponuje dużym doświadczeniem w tej dziedzinie, ponieważ przez lata zajmowała się tuningiem sprzętu hi-fi. Jak przystało na przedwzmacniacz korekcyjny z najwyższej serii, zasilacz umieszczono w osobnej obudowie. PH150 jest dostępny w srebrnej i czarnej wersji kolorystycznej.

W Polsce kosztuje 32000 zł.