fbpx

HFM

Nowe testy

czytajwszystkieaktualnosci2

 

Shunyata Anaconda S

ShunyataAnacondaSW ofercie Shunyaty pojawiła się nowa łączówka. Anaconda S to ekranowana wersja znanej i lubianej Anacondy.

Anaconda S to kabel połączeniowy, polecany do systemów wysokiej klasy, zwłaszcza takich, w których niezbędne są odcinki dłuższe niż 2 m, bądź takich, które są narażone na wysoki poziom zakłóceń, na przykład w dużych miastach. Przewód jest dostępny zarówno z wtykami RCA, jak i XLR.


Materiały i komponenty użyte do produkcji są identyczne jak w standardowej Anacondzie. Różnica polega na tym, że w wersji „S” dodano miedziany ekran, pokrywający 100 % powierzchni kabla. Powstrzymuje on przenikanie do sygnału zakłóceń RFI i EMI. Ma też słyszalnie obniżać poziom szumu bazowego i zwiększać dokładność odtwarzania detali.
Żyły przewodzące wykonano z miedzi CDA-101, certyfikowanej i charakteryzującej się bardzo wysoką czystością. To jedyny typ miedzi, wykorzystywany przez Shunyatę. Materiał poddaje się obróbce kriogenicznej w osłonie specjalnie dobranej mieszaniny gazów.

Ponadto stosuje się rozwiązania służące ujednoliceniu struktury wewnętrznej przewodnika oraz geometrię VTX, obniżającą efekt naskórkowy.
Shunyata Anaconda S jest już dostępna w Polsce. Dystrybutor wycenił ją na 10500 zł za odcinek 1 m.