fbpx

HFM

Nowe testy

czytajwszystkieaktualnosci2

 

Słuchawki Bose

Sluchawki-Bose-3Bose wprowadza trzy modele słuchawek do różnych zastosowań.

Douszne FreeStyle oraz nauszne i wokółuszne SoundTrue powstały z myślą o zapewnieniu dobrego dźwięku zarówno w warunkach domowych, jak i w podróży. Wszystkie nowe modele wyposażono w rozwiązanie o nazwie TriPort, stosowane już we wcześniejszych słuchawkach Bose. Eksponuje ono niskie tony, tak że nie giną ze spektrum nawet przy niezbyt wysokim poziomie głośności, zapewniając muzyce wypełnienie.


Firma podkreśla, że TriPort to technika czysto akustyczna, a nie aktywne podbicie basu. Działa podobno na tyle efektywnie, że eliminuje pokusę sztucznego wzmacniania niskich tonów. Słuchawki FreeStyle i SoundTrue są standardowo wyposażone w kablowy pilot i mikrofon, kompatybilne z większością modeli iPhone’a, iPada i iPoda.
Sluchawki-Bose-4
Dzięki temu można prowadzić rozmowy, nie wyjmując telefonu z kieszeni, a potem łatwo przechodzić do odtwarzania muzyki. W zestawie znajduje się również dopasowany kolorystycznie futerał, który chroni słuchawki w czasie podróży. FreeStyle to model douszny, dostępny w dwóch kolorach: indygo lub lodowym błękicie.

Do słuchawek dołączono silikonowe końcówki StayHear w trzech rozmiarach. Zapewniają one ścisły kontakt z małżowiną, dopasowując się do jej kształtu. Dzięki temu użytkowanie jest komfortowe, a słuchawki pewnie trzymają się ucha. Porty akustyczne pokryto hydrofobową tkaniną, która nie przepuszcza wilgoci, natomiast przewody mają być trwałe i nie przecierać się nawet przy intensywnym użytkowaniu.
Sluchawki-Bose-2
Słuchawki SoundTrue występują w od- mianie nausznej i wokółusznej. Do wyboru przewidziano wiele wariantów wykończenia: czarne, białe, miętowe oraz dwukolorowe: fioletowo-miętowe (tylko model nauszny) oraz czarno-miętowe (wokółuszne). Oba typy wyposażono we wzmocniony pałąk, wyłożony miękką poduszką, oraz dopasowane kolorystycznie piankowe muszle, które mają zapewniać komfort noszenia.

Oba modele można złożyć, co ułatwia ich transport. Omawiane słuchawki Bose wchodzą do sprzedaży 8 maja 2014. Douszne Free- Style wyceniono na 549 zł, nauszne i wokółuszne SoundTrue – na 759 zł, niezależnie od wybranego typu i kolorystyki.990 zł.