fbpx

HFM

Nowe testy

czytajwszystkieaktualnosci2

 

Cowon E3

Cowon-E3
Cowon wprowadza następcę popularnego odtwarzacza E2. Nowy E3 stanowi rozwinięcie tego, co najlepsze u poprzednika. Został usprawniony zgodnie z oczekiwaniami użytkowników.

Największą zmianą w porównaniu z E2 jest wyświetlacz, wykonany w energooszczędnej technologii OLED. Jest niewielki, ale wystarczający do wygodnej nawigacji po funkcjach odtwarzacza czy przeglądania listy utworów. Podobno właśnie tego elementu najbardziej brakowało użytkownikom E2.


Nowy model ma też brzmieć lepiej od poprzednika, m.in. dzięki obsłudze systemu BBE, który daje możliwość dopasowania charakterystyki pasma do podłączonych słuchawek lub gustu posiadacza. E3 odtwarza pliki w formatach Ogg czy Flac. Dostępne są wersje z pamięciami 8 lub 16 GB, które pomieszczą nawet muzykę zapisaną w wysokiej jakości.
Cowon zapewnia, że nowy model prawidłowo wysteruje słuchawki nauszne o niższych impedancjach, z czym małe odtwarzacze często sobie nie radzą.

Obudowę wykonano z wysokiej jakości tworzywa. Czuły panel dotykowy ułatwia obsługę, a przycisk blokady uniemożliwia przypadkowe uruchomienie funkcji. Urządzenie jest lekkie i na tyle małe, że nie czuje się go w kieszeni. Bardzo dobrze się sprawdzi w trakcie uprawiania sportu. Zainstalowano w nim nawet aplikację fitness z krokomierzem. Bateria wystarcza na 11,5 godziny słuchania.

Cowon E3 jest już dostępny w Polsce. Wersja 8 GB kosztuje 329 zł, a 16 GB – 399 zł.