fbpx

HFM

Nowe testy

czytajwszystkieaktualnosci2

 

Harman Esquire

HarmanEsquireW katalogu Harman/Kardona pojawił się elegancki głośnik bezprzewodowy. Esquire to kompaktowe urządzenie, zamknięte w luksusowej obudowie.
Głośnik H/K może służyć jako zestaw konferencyjny albo towarzysz podróży. Działa w technologii Bluetooth. Jest wytrzymały i wykonany z materiałów wysokiej jakości – obity skórą i wykończony elementami metalowymi.


Wewnątrz zainstalowano dwa 45-mm głośniki o mocy nominalnej 10 W oraz dwa mikrofony, umożliwiające prowadzenie rozmów telefonicznych. Pomyślano także o układzie obniżającym poziom szumów, co niewątpliwie zwiększy akustyczny komfort telekonferencji.
Podstawowym zadaniem Esquire’a będzie jednak odtwarzanie muzyki. Ze względu na nią użyto dobrej jakości przetworników i zestrojono niewielką obudowę tak, aby wspomagała reprodukcję niższych tonów. Sygnał można przesyłać przez Bluetooth albo konwencjonalnie – kabelkiem do wejścia aux.
Głośnik może być zasilany z gniazdka albo z wbudowanego akumulatora 4000 mA. Jedno ładowanie powinno wystarczyć nawet na 10 godzin pracy.
Harman Esquire jest już dostępny w sklepach. Kosztuje 999 zł.