fbpx

HFM

Nowe testy

czytajwszystkieaktualnosci2

 

OPPO BDP-105D

Oppo105DOPPO wprowadza technologię Darbee Visual Presence do swoich flagowych produktów. W ofercie amerykańskiego producenta pojawił się nowy referencyjny model OPPO BDP-105D Darbee Edition.

Edycja Darbee oparta jest na wielokrotnie nagradzanym modelu BDP-105EU znanym z najwyższej jakości dźwięku. W BDP-105D znajdziemy identycznie zbudowaną sekcję Audio jak w modelu BDP-105EU, opartą na dwóch przetwornikach ESS Sabre32 Reference ES9018. Dla asynchronicznego wejścia USB DAC dodano wsparcie plików DSD zarówno w formie DSD64, jak i DSD128/DSD 2x, co spodoba się wielu audiofilom odtwarzającym muzykę z komputera. Największe zmiany w nowym modelu widać w sekcji Video - procesor obrazu Marvell Qdeo zastąpiono najnowszym układem Silicon Image VRS ClearView. Dodano również dodatkowy, dedykowany procesor obrazu odpowiedzialny za przetwarzanie Darbee Visual Presence. Technologia Darbee zwiększa głębię, dynamikę i realizm obrazu, wyciągając najwyższą jakość z obecnie dostępnych materiałów video oraz płyt Blu-ray. 
OPPO BDP-105D dostępny będzie w czarnej i srebrnej wersji kolorystycznej. Urządzenie pojawi się w sprzedaży pod koniec stycznia 2014 w cenie detalicznej 6 999 zł.
Źródło: dystrybutor