fbpx

HFM

Nowe testy

czytajwszystkieaktualnosci2

 

Nowoczesny pokój odsłuchowy w redcoon Polska już otwarty

RedcoonPokoj1W grudniu tego roku zakończono modernizację pokoju odsłuchowego znajdującego się w siedzibie firmy redcoon Polska w Bydgoszczy przy ulicy Fordońskiej 393.

Czym się wyróżnia? Przede wszystkim możliwością sprawdzenia wybranego sprzętu audio w warunkach zbliżonych do tych, jakie panują w domu. W ten sposób Klienci unikają różnicy dźwięku pomiędzy tym usłyszanym w studio, a tym uzyskanym u siebie w mieszkaniu. Ponadto miła i przytulna atmosfera panująca w pokoju odsłuchowym pozwala się odprężyć i w pełni cieszyć odtwarzaną muzyką

.

W kompleksie odsłuchowym redcoon Polska można przetestować dowolnie wybrany produkt z kategorii „Audio”, widocznej na stronie www.redcoon.pl. Jak to zrobić? Wystarczy wyszukać model urządzenia, które nas interesuje i napisać e-maila do doradcy (showroom@redcoon.pl). Należy w nim wyszczególnić produkty, które chcemy przetestować oraz datę, która najbardziej nam odpowiada. Po otrzymaniu wiadomości doradca ustosunkuje się do naszej prośby i skontaktuje się z nami, celem potwierdzenia daty odsłuchu. Ostatnią rzeczą, jaką należy zrobić, to udać się na Fordońską 393 w umówionym terminie i rozpocząć testowanie wymarzonego sprzętu grającego.

Oprócz urządzeń instalowanych w pokoju na zamówienie Klienta, w ciągłej ekspozycji znaleźć tu można większość nowości rynkowych wiodących producentów sprzętu audio-video, takich jak Harman-Kardon, Onkyo, Denon, Yamaha, JBL, Klipsch, Wharfedale i wielu innych. Są to marki najchętniej kupowane przez osoby ceniące sobie wysoką jakość dźwięku i polecane przez fachowców z branży muzycznej. Na stałe w pokoju odsłuchowym zamontowany jest wysokiej jakości projektor Sony (Full HD) router. W najbliższym czasie ma zakończyć się także konfigurowanie dysku sieciowego NAS marki Synology. Sprzęt ten pozwala na sprawdzenie funkcjonalności sieciowych testowanych produktów.

RedcoonPokoj2     RedcoonPokoj3

Jeśli więc chcesz poczuć się w swoim domu jak na sali koncertowej lub w kinie, nie kupuj kota w worku. Umów się z doradcą w pokoju odsłuchowym i wybierz sprzęt, który spełni wszystkie Twoje wymagania.
http://www.redcoon.pl/showroom

Artykuł promocyjny, nadesłany przez zamawiającego.