fbpx

HFM

Nowe testy

czytajwszystkieaktualnosci2

 

NAD Visio 1AP

NADVISO1APOprócz systemów dzielonych, kierowanych do audiofilów, NAD oferuje też urządzenia nieco lżejszego kalibru. Jednym z nich jest Visio 1AP – głośnik, który bezprzewodowo współpracuje z tabletem bądź telefonem.
Visio 1AP jest atrakcyjnym wizualnie głośnikiem, obsługującym zarówno transmisję AirPlay, jak i Bluetooth Aptx. Będzie działał nie tylko z urządzeniami firmy Apple, ale też z tabletami czy smartfonami, pracującymi pod kontrolą systemów operacyjnych Android i Windows.


Poprzez AirPlay sygnał można transmitować z iPhona, iPada, iPoda touch oraz z Maka z biblioteką iTunes. Bluetooth Aptx zapewnia sprawną i satysfakcjonującą brzmieniowo komunikację z resztą bezprzewodowego świata. NAD Visio 1AP ma wbudowane dwa pełnozakresowe przetworniki o średnicy 69 mm oraz 14-cm subwoofer. Łącznie wszystkie głośniki mają do dyspozycji moc 80 W, z czego 2 x 15 W trafia do kanałów lewego i prawego, a 50 W – do subwoofera. Do zasilania zastosowano cyfrowy wzmacniacz Direct Digital. Pasmo dzieli aktywna zwrotnica, a nadmiarowi zniekształceń zapobiega układ Digital Soft Clipping. Sygnał można też przesłać przewodowo – do cyfrowego wejścia optycznego. Visio 1AP zawiera także port USB, ale służy on do aktualizacji oprogramowania. Może też ładować baterię w podłączonym do urządzenia telefonie.
Bezprzewodowy NAD Visio jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej oraz białej. Można go ustawić na półce czy komodzie, a dzięki opcjonalnemu uchwytowi – powiesić na ścianie.
Urządzenie można już kupić w Polsce. Kosztuje 2599 zł.