fbpx

HFM

Ranking

Zapraszamy do pobrania naszego rankingu w formacie PDF - Rankingpdflogo

 

rankingnew

Komentarze  

-71 #1 WItold 2013-03-18 10:23
Na miłość Boską !!! Ile lat będziecie jeszcze jechać z zestawieniem sprzętu z ubiegłych dekad? Nie zauważyliście, że mamy 2013 rok i umieszczanie sprzętu, który wyszedł z produkcji (TAK!!!) lata temu sprawia, że miejsce tego rankingu jest tam, gdzie opisywanego w nim sprzętu - w antykwariacie? Czytałem Was kilka lat temu i obecnie liczyłem na coś więcej, ale się mocno zawiodłem. Dostarczacie przestarzałe informacje, które są często bezwartościowe. Chyba że nazwa Waszego pisma zmieni się na "Analog Hi-fi i Muzyka" - wtedy zrozumiem brak konktaktu z rzeczywistością i "zapomnienie" o urządzeniach cyfrowych.

Życzę powrotu do wysokiej jakości przekazywanych informacji - bardzo Was kiedyś ceniłem.
Pozdrawiam,
Witold Rusinek
Cytować | Zgłoś administratorowi
+68 #2 filip 2013-03-20 17:10
A ja się z tym nie zgodzę, bo wielu ludzi szuka używanego sprzętu i nic na jego temat sie nigdzie nie dowiedzą. A tutaj jest. Ja bym trzymał w rankingu nawet 15-letnie graty, zwłaszcza jak to hi-end.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+27 #3 Romek 2013-04-17 16:51
Z niepokojem czytam wpisy typu wyrzucić, wymazać z pamięci bo stare i nieaktualne, owszem wiele urządzeń jest już dawno nieprodukowanych, ale tak się składa, że te obecnie sprzedawane w sklepach hi-fi z reguły nie dorastają im do pięt. Tak tak Panie Witoldzie, era porządnie skonstruowanego sprzętu audio już dawno minęła, niestety bezpowrotnie, mniej, więcej z końcem lat dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia, a tak naprawdę pełen rozkwit rynku hi-fi to lata siedemdziesiąte, osiemdziesiąte do jak wspomniałem dziewięćdziesiątych. To wówczas można było zostać posiadaczem bardzo dobrego i solidnie wyprodukowanego stosunkowo niedrogiego systemu grającego, który najczęściej jest w pełni sprawny do dnia dzisiejszego. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że większość tego typu zabawek dla przeciętnego Polaka była nie do zdobycia, ale to nie oznacza, że należy o nich zapomnieć, wręcz przeciwnie warto wracać do korzeni bo naprawdę jest do czego.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+22 #4 porcupinetree70 2013-06-30 11:58
Mysle ze mozna by sklasyfikowac ranking w dwoch kategoriach
-sprzetu,ktory jest jeszcze w produkcji
-sprzetu wycofanego z produkcji ,poniewaz duzo z tych rzeczy jest warte polecenia
Cytować | Zgłoś administratorowi
+7 #5 dalibor 2013-11-15 10:36
Srdecny pozdrav z jizni strany -z Moravy.Velmi rad si procitam Vas casopis a komentare.Rad bych se dostal k plnemu komentari ohledne power amplifieru Cairn Nada K1 -ktery mate v komentari z roku 2004.Muzete mi jej poslat mailem ? Moc Vam dekuji za Vasi ochotu s pozdravem Dalibor Hajda Kromeriz
Cytować | Zgłoś administratorowi
+9 #6 lukasgasior 2013-11-25 11:43
proszę zostawić starocie w spokoju! wielokrotnie wykonane lepiej niż nowości. Teraz takie "kupki" robią, a samochody po 2000 to za przeproszeniem główna.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+8 #7 Tomasz2566 2017-12-01 20:13
A kiedy będzie nowy ranking ????
Cytować | Zgłoś administratorowi
0 #8 Arek29 2017-12-08 13:39
Ranking kabli hdmi to bzdury. Kabel kosztujacy 10 zl nie rozni sie niczym w przekazie obrazu co kabel kosztujacy 500 zl. To cyfrowe odtwarzanie! Wiec albo sygnal jest albo go nie ma i nie ma nic posrodku.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+5 #9 Paweł777 2017-12-19 09:45
To WSPANIALE, że uwzględniają Państwo nadal w rankingu stare produkty. Nie rozumiem dlaczego niektórym (mniejszości) się to nie podoba. Te tzw. starocie to pewien wyznacznik i dla osób poszukujących zabytków i dla tych, którzy poszukują nowych rzeczy, aby np. zdać sobie sprawę, że postęp nie oznacza zawsze przyrostu jakości. A kto uważnie czyta, zobaczy, bo stoi wyraźnie w tabeli, kiedy był realizowany test danego produktu, a zatem jak bardzo jest on stary. Słuszny co najwyżej może być postulat podziału rankingu, na produkty historyczne (trudno osiągalne) i pozostające w produkcji lub niedawno z niej wycofane. O marce danego pisma i Redakcji świadczy też to, jak długo realizują swoją robotę. Nie ma powodu do rezygnacji z najbardziej odległego dorobku i nakładów pracy ! A nowe wydanie rankingu niezwykle chętnie zakupię wraz z kolejnym numerem.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+4 #10 technologia 2018-11-22 16:33
Witam. Sam szukam kolumienek, głośników, podłogowych jak i półkowych... wspieram sie owym rankingiem i nie uwazam ze trzeba go wywalić usunąć itp ... pozdrawiam serdecznie hiendowców.
Cytować | Zgłoś administratorowi