fbpx

HFM

artykulylista3

 

JBL Tune 125 TWS

news Hifi 01 2020 006

JBL systematycznie odświeża ofertę słuchawek w pełni bezprzewodowych. Niedawno w katalogu pojawił się model Tune 125 TWS.

Tune 125 TWS to w pełni bezprzewodowe słuchawki dokanałowe, wyposażone w dynamiczny przetwornik o średnicy 5,8 mm. Docelowo zastąpią w ofercie produkowane do niedawna Tune 120 TWS. Wyglądają podobnie, ale wnoszą kilka istotnych różnic. Przede wszystkim wyposażono je w wydajniejsze akumulatory, dzięki którym znacznie wydłużył się czas pracy na jednym ładowaniu. W Tune 120 TWS energii zgromadzonej w samych słuchawkach wystarczało na cztery godziny grania, a zapas na kolejnych 12 godzin był zmagazynowany w etui ładującym. W przypadku 125 TWS te czasy są dwukrotnie dłuższe i wynoszą, odpowiednio, 8 i 24 godziny. Uzupełnienie energii od całkowitego rozładowania do pełna zajmuje około dwóch godzin. Kolejna różnica to szybkie parowanie ze smartfonami i tabletami pracującymi pod kontrolą systemu Android. Słuchawki nawiązują łączność z kompatybilnym urządzeniem niemal natychmiast po wyjęciu z etui ładującego. Transmisja sygnału odbywa się w systemie Bluetooth 5.0. I wreszcie trzecią zmianą jest funkcja Dual Connect, pozwalająca na korzystanie z jednej lub obu słuchawek w danej chwili. Co istotne, przez każdą z osobna można nie tylko słuchać muzyki, ale także prowadzić rozmowy telefoniczne; w obu bowiem zamontowano mikrofony.

JBL Tune 125 TWS są już dostępne w Polsce. Kosztują 479 zł. Do wyboru przewidziano cztery wersje kolorystyczne: białą, czarną, niebieską i różową.