fbpx

HFM

artykulylista3

 

JBL UA Sport Wireless Flash

news052019 002

JBL poszerzył katalog produktów kierowanych do osób aktywnie uprawiających sport. Dokanałowe słuchawki z logiem Under Armour są bezprzewodowe, odporne na działanie wilgoci i bardzo lekkie.

JBL UA Sport Wireless Flash należą do kategorii True Wireless, co oznacza, że nie łączy ich żaden kabel, a cała komunikacja odbywa się bezprzewodowo, w technologii Bluetooth. Ważą zaledwie 15 gramów. Wyposażono je w dynamiczne przetworniki o średnicy 58 mm. Impedancja nominalna wynosi 14 omów, a czułość – 95 dB (1 kHz/ /1 mW), dzięki czemu z ich wysterowaniem poradzi sobie nawet słabowity smartfon. Douszne wkładki Sport Flex Fit oraz nakładki Freebit ze skrzydełkami zapobiegają wypadaniu końcówek z uszu nawet w trakcie intensywnego treningu. Brzmienie dostrojono tak, aby jego dynamiczny charakter z podkreślonym dołem pasma dodatkowo motywował do wysiłku. Cztery wbudowane mikrofony służą nie tylko do prowadzenia rozmów telefonicznych. Wykorzystano je do realizacji technologii Bionic Hearing, która pozwala utrzymać kontakt z otoczeniem. Składają się na nią dwie funkcje. TalkThru ścisza muzykę, a wzmacnia mowę, kiedy trzeba wysłuchać wskazówek trenera albo partnera w przerwach pomiędzy ćwiczeniami. Ambient Aware zwiększa słyszalność dźwięków otoczenia, poprawiając w ten sposób bezpieczeństwo użytkownika. Odporność na pot i wodę potwierdza certyfikat IPX7.

Słuchawki mają wytrzymać zanurzenie w wodzie do głębokości metra przez pół godziny. Na jednym ładowaniu UA Sport Wireless Flash mogą pracować do pięciu godzin. Energię na dodatkowych 20 godzin można zgromadzić w wodoodpornym, aluminiowym etui, które spełnia także funkcję ładowarki. Jego litowo- -polimerowy akumulator ma pojemność 1500 mAh i do 100 procent ładuje się w dwie godziny. Tyle samo zajmuje naładowanie 110-mAh baterii w słu- chawkach. W wyposażeniu znalazł się przewód mikroUSB oraz wspomniane wkładki douszne i skrzydełkowe w trzech rozmiarach. JBL UA Sport Wireless Flash są już dostępne w sklepach.

Kosztują 769 zł.