HFM

artykulylista3

 

Buchardt Audio w salonie Q21

buchardt audio q21

Kolumny Buchardt Audio są opracowywane i projektowane w Danii. Model podstawowy S300 MKII to, według założeń producenta, jedna z najlepiej brzmiących kolumn podstawkowych w swoim przedziale cenowym.

Niewielkie wymiary, płaski wykres impedancji i znakomite komponenty to główne zalety konstrukcji, choć warto wspomniec też o uczciwie skalkulowanej cenie. Konstruktorzy przywiązali szczególną wagę do efektów przestrzennych. Znaczenie dźwięku poza osią jest pomijane przez wielu innych producentów. Tymczasem, czy tego chcemy czy nie, pokój, w którym umieścimy kolumny będzie miał duży wpływ na brzmienie. Ogromny wpływ ma na to także samo ustawienie kolumn, stąd często, zanim zabrzmią satysfakcjonująco, czeka nas seria eksperymentów z ich umiejscowieniem. S300 MKII zostały zaprojektowane tak, aby zniwelować wpływ pomieszczenia na uzyskany efekt przestrzenny. W praktyce powinny zagrac dobrze bez względu na to, gdzie je postawimy. To dobra wiadomość dla osób dysponujących małym, albo nadmiernie zagraconym pokojem,w którym pracuje system hi-fi. Model S300 MKII jest już dostępny w salonie Q21.


Drugą propozycją Duńczyków jest model S400. Kolumnę wyposażono w membranę pasywną umieszczoną z tyłu obudowy, a więc możemy sie spodziewać potężnego basu charakterystycznego dla takiej konstrukcji. Debiut S400 przewidziano na maj 2018 roku.
Oprócz kolumn w cenniku znajdziemy również dwa modele podstaw głośnikowych.
Na prezentację najnowszych produktów firmy Buchardt Audio zapraszamy do salonu Q21.

Pełna oferta Buchardt Audio -
https://www.q21.pl/manufacturer/buchardt-audio