HFM

artykulylista3

 

Kruger&Matz Soul 2

news012017 015
Oferta marki Kruger&Matz poszerzyła się o słuchawki Soul 2. Nowe nauszniki występują w wersji z kablem, jak i bezprzewodowej.

Modele Soul 2 bazują na dynamicznych przetwornikach o średnicy 40 mm. Konstrukcja jest składana, a wykonanie staranne. W wersji Wireless do transmisji wykorzystuje się protokół Bluetooth apt-X, który pomaga utrzymać dobrą jakość dźwięku. Do sterowania muzyką służy dotykowy panel, umieszczony w prawym nauszniku. To nowoczesne rozwiązanie zastępuje montowane wcześniej przyciski. Jednym ruchem palca można zmieniać piosenki oraz regulować głośność. Soul 2 Wireless mają także wbudowany mikrofon oraz przycisk do odbierania rozmów telefonicznych. W serii Soul 2 zadbano o nowoczesne wzornictwo i wysoką jakość wykonania. Obudowy muszli zrobiono z matowego tworzywa sztucznego. Do wyboru są dwa warianty kolorystyczne: biały i czarny. Nauszniki i wewnętrzną stronę pałąka pokryto miękką ekologiczną skórą. Konstrukcja jest składana, a w zestawie producent dołącza etui. Dzięki temu słuchawki sprawdzą się nie tylko w domu, ale także w podróży.

Kruger&Matz Soul 2 są już dostępne w sprzedaży. Wersja kablowa kosztuje 249 zł, a bezprzewodowa Soul 2 Wireless – 399 zł.