fbpx

HFM

artykulylista3

 

Tydzień Auris Audio

AurisAdagio300B-01
W dniach 17-22 listopada w warszawskim salonie Hi-Ton Home of Perfection odbędzie się polska premiera marki Auris Audio.


Do dyspozycji odwiedzających wystawione zostało pierwsze urządzenie tej firmy, jakie pojawiło się w naszym kraju - audiofilski wzmacniacz lampowy Adagio 300B. Jest to wyjątkowo dopracowane i przykuwające wzrok urządzenie zbudowane zgodnie ze wszystkimi regułami sztuki, wyposażone w cztery wejścia liniowe i wyjścia dla kolumn o impedancji 4 i 8 omów. Użytkownik ma do dyspozycji także zdalne sterowanie w formie pięknego pilota wykonanego z drewna i metalu.

 

Jak większość purystycznych wzmacniaczy zbudowanych na bazie najsłynniejszych i najbardziej kultowych triod w układzie single-ended, Adagio 300B oddaje moc 8 W na kanał, jednak z odpowiednio dobranymi kolumnami potrafi zachwycić spójnym, muzykalnym i wciągającym brzmieniem. 

Podczas trwających cały tydzień pokazów, najnowszy wzmacniacz Auris Audio będzie grał w towarzystwie takich zestawów, jak Focal Diva Utopia BE, Triangle Antal Anniversary czy Audel CG Tower. Do dyspozycji będzie także cały asortyment dostępny w salonie, więc na życzenie klientów istnieje możliwość dokonania zmian w systemie odsłuchowym.

http://www.aurisaudio.rs/en/