fbpx

HFM

artykulylista3

 

JBL Synchros S100 i S200

Douszne-SynchrosyJBL poszerza ofertę słuchawek Synchros. Obok modeli nausznych i wokółusznych pojawiły się douszne pchełki S100 i S200.

Słuchawki douszne S100 i S200 skonstruowano z myślą o użytkowaniu na świeżym powietrzu i w podróży. Różnią się głównie wielkością przetwornika.W dwusetkach stosowany jest driver 10-, a w setkach – 9-mm. S200 mają też nieco inaczej wykończony tył obudowy. Poza tym oba modele są bardzo podobne pod względem parametrów i wyposażenia.

Douszne JBL-e mają obudowy z trwałych odlewów aluminiowych i są wyposażone w rozwiązanie o nazwie PureBass, które poprawia reprodukcję niskich tonów. Do słuchawek dołączono dwa komplety nakładek: silikonowych oraz piankowych Comply. Każda nakładka występuje w trzech rozmiarach: S, M, L, przez co można je dopasować do kształtu małżowiny.

Poprawia się w ten sposób komfort użytkowania i izolacja od szumów otoczenia. Płaski przewód, zakończony wtykiem 3,5 mm (mały jack), nie plącze się i może występować razem z trójprzyciskowym pilotem. Do wyboru jest wersja przeznaczona do współpracy w urządzeniami Apple’a (oznaczona literą „i”) oraz uniwersalna „a”. Synchrosy S100 występują także w podstawowej odmianie – bez pilota.

Oba modele można kupić w kolorach czarnym (onyx) i białym (glacier).

Za Synchrosy S100 bez pilota zapłacimy 249 zł, a za S100i/S100a – 299 zł. Synchrosy S200i/S200a kosztują 379 zł.