fbpx

HFM

artykulylista3

 

Bowers C5

BowersC5Bowers wprowadza słuchawki C5 w wersji tytanowej. Douszne słuchawki są propozycją dla melomanów, którzy oczekują wysokiej jakości dźwięku nie tylko z domowego systemu hi-fi, ale również w podróży. W C5 zadbano o świetną jakość wykonania, a konstrukcja została pomyślana tak, by zapewnić pewne mocowanie w uszach i komfort użytkowania. Jednym z ciekawych rozwiązań technicznych jest system Micro Porous Filter, pełniący rolę dyfuzora, który uprzestrzennia dźwięk i sprawia, że nie jest on skupiony w środku głowy.

Poprawiono także izolację od szumu otoczenia, dzięki czemu detale w muzyce stały się lepiej słyszalne. Secure Loop to miękka pętla, pozwalająca szybko i wygodnie zamocować słuchawki w uszach. System nie wymaga żadnej regulacji, ale działa precyzyjnie i utrzymuje słuchawki na miejscu, nawet kiedy są użytkowane w ruchu. Wkładki douszne wykonano z materiału o dość dużej gęstości, dzięki czemu znajdują się one bliżej uszu słuchacza i lepiej izolują od hałasu.
Aluminiowe obudowy poprawiają estetykę i trwałość C5. Słuchawki są wyposażone w przewód MFI, dostosowany do współpracy m.in. z iPhone’em i iPodem. Pilot z mikrofonem pozwala sterować telefonem i płynnie przełączać się pomiędzy słuchaniem muzyki a rozmowami.
Bowersy C5 są dostępne w wykończeniu czarnym oraz tytanowym. Niezależnie od wybranej wersji kosztują 899 zł.