fbpx

HFM

artykulylista3

 

Polk Audio Signa S3

news062020 005


Firma Polk Audio uzupełniła i tak już bogatą ofertę soundbarów najwyższym modelem w serii Signa. S3 obsługuje odtwarzacz Google Chromecast i ma w komplecie bezprzewodowy subwoofer.

Spendor Classic 2/3

news062020 004


Nie jest to najświeższa nowość, ponieważ te głośniki pojawiły się chwilę temu. Ale jako że w redakcji bardzo lubimy brytyjskie monitory, nie mogliśmy o niej nie wspomnieć. Spendor zmienił i rozbudował serię klasyczną, a wśród odświeżonych modeli znalazł się Classic 2/3.

Wilson Benesch Eminence

news062020 003


Wilson Benesch opracował szczytowy model kolumn wolnostojących. Jak na flagowiec przystało, Eminence są zaawansowane technologicznie i dekadencko drogie.

JBL Boombox 2

news062020 002


JBL opracował drugą generację swojego największego głośnika przenośnego. Boombox 2 ma taki sam układ przetworników, z charakterystycznymi membranami biernymi po bokach, a od poprzednika różni się kilkoma drobiazgami.

Tivoli Audio Music System Home

tivolinews


 Tivoli Audio opracowało zintegrowany system muzyczny, dopasowany do serii Art. Łączy on stylowe wzornictwo z bogatą funkcjonalnością.

Chord Ohmic Transmission Fluid

news 04 05 2020 0006


Chord Company wprowadza płyn do czyszczenia wtyków i gniazd. Ohmic Transmission Fluid ma poprawiać kontakt stykających się powierzchni, a co za tym idzie – ułatwiać transfer sygnału.