HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

mgamp.com - zna ktoś? mam problem z odbiorem sprzętu... 2016/04/25 09:24 #433338

Zostawiliśmy ampa u mgamp.com (Trójmiasto)
Kiedy chcemy go odebrać (po 2 mcach nie został naprwiony - a nawet 'zajrzany') - mamy problem z ustaleniem z właścicielem terminu wydania nam naszego sprzętu ..
Prosimy właściciela o kulturalne załatwienie sprawy i niezwłoczne wydanie nam sprzętu w stanie powierzonym.
Nie spodziewaliśmy się w tych kręgach sytuacji tej kategorii. Może ktoś zna ten sklep i podpowie, jak należy sprawę rozegrać?
- dzięki.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez superlamer.

mgamp.com - zna ktoś? mam problem z odbiorem sprzętu... 2016/04/26 11:11 #433369

Wysłać dwóch kolegów o nikczemnej urodzie, którzy podejdą do pana i powiedzą "u tjebja jest dług"

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

mgamp.com - zna ktoś? mam problem z odbiorem sprzętu... 2016/04/26 21:02 #433382

Nie chcemy psuć sobie spokoju ducha i sprawdzać czy nie zostalibyśmy pokonani doświadczeniem właściciela w tej kwestii - zważywszy na zaawansowanie krętactwa w bardziej powierzchownych dialogach.
(na wszelką okoliczność, panów o być może podobnej chrakaterystyce poszukaliśmy w pobliskim komisariacie ;] )

A za usługi pana Marka G - 'dziękujemy' szerokim łukiem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator