HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Denon pma 860 2016/03/28 10:47 #432775

Witam.
Mam pytanie zakupiłem wzmacniacz denon pma 860 w stanie idealnym ale mam pytanie odnośnie pokrętła Rec Out czy ono powinno się wyciągać? Znaczy nie to ze wychodzi całkowicie tylko wyciąga się kawałek i jest charakterystyczny dźwięk "pyk" i nadal można nim przekręcać normalnie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Denon pma 860 2016/03/29 10:31 #432810

Nie wygląda na podwójny przełącznik więc to raczej "efekt" zapadki mocującej pokrętło czyli raczej powinno być wciśnięte bo za którymś razem przy takiej zabawie w "pykanie" zostanie ci w ręce by w ciągu kliku dni (jeśli masz dzieci lub kota) zagnać w niewyjaśnionych okolicznościach. Kiedyś po dwóch latach znalazłem pokrętło od tunera - oczywiście w pudle z zabawkami.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Denon pma 860 2016/03/29 18:18 #432834

próbowałem je ściągnąć ale za cholerę się nie da,pokrętło wychodzi jakieś 0,5cm.
Wydaje mi się ze ono wychodzi z całym tym prętem ale nie widać nic.
A miałabyś pomysł jak to naprawić?Rozkręciłem dzisiaj wzmacniacz ale za bardzo nie wiedziałem co tam zrobić bo wszytko wygląda dobrze.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Denon pma 860 2016/03/29 21:26 #432839

Trzpień przełącznika jest jego integralna częścią i raczej nie powinien wykazywać żadnych luzów w kierunku osi. Na siłę na pewno nie szarp bo wyłamiesz zapadki przytrzymujące. Jeśli przełącznik działa prawidłowo to wciśnij plastikowe pokrętło i tak zostaw. Nie dotykaj, nie myśl, nie kombinuj, bo przełącznik być może jest bardzo popularny i dostępny ale możliwe też, że szanse na kupienie nowego będzie można porównać z szansami na zaobserwowanie jednorożca ... w galopie. Model swoje lata jednak ma.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator