HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Re:Audio Voodoo 2018/05/24 17:54 #443233

  • Juno
  • Juno Avatar
  • Gość
  • Gość
@John
Co to są te AA?

Wysłane z mojego LG-M200 przy użyciu Tapatalka

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Audio Voodoo 2018/05/24 19:53 #443242

Fafniak napisał: nie wiem kto przerabiał to forum ale jednego jestem pewny to był patałach.
Linków wstawić nie można
Obrazki ograniczone do 0.1 Mb
Cytowanie w obrębie forum wyglada tragicznie.
Szkoda... to naprawdę zniechęca.
Edytka...
Powyższy tekst też został 3 razy uznany za atak na forum.... kto robił tego dziwoląga?

Sory panowie, ja tu dawno nie zaglądałem bo mnie nie wzywaliście. Linki, cytowanie i foty powinny być w miarę ogarnięte. Coś poprawiłem, dajcie znać czy leppiej...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez dot.

Re:Audio Voodoo 2018/05/25 10:59 #443245

Czy lepiej ? Toż to ewolucja. Wypadało by zrobić ściepę na jakieś kwiatki w płynie. W sumie to sam mogę ufundować Red Label w kartonie w komplecie ze szklankami z szlifowanym logo zacnego brandu zamorskiej gorzałki (leży w szafce i czeka). Zatem dot - adres poproszę, chyba, że na adres redakcji mogę wysłać.

AA to Ancient Audio i jego kolekcja głośnikowych aberracji - Studio Solo, Master Solo i Fram.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Audio Voodoo 2018/05/25 11:12 #443246

  • Juno
  • Juno Avatar
  • Gość
  • Gość
@John 1.5 V
Dzięki, już myślałem, że Audio Academy, bo taki "oficjalny" skrót mają. :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Audio Voodoo 2018/10/24 05:37 #444968

Gdyż jak powszechnie wiadomo, standardowy czas odsłuchu na modelach przewodowych to 72 godziny :D

I szkoda, że druga zaleta nie jest pierwszą :P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Rob Roy.

Re:Audio Voodoo 2018/10/24 12:20 #444973

Trochę mało, ledwo córce wystarczy na dojazdy do szkoły przez pół miesiąca.

Ale i tak nic nie przebije audiofilskiej Myszy, pamięta ktoś jeszcze to ustrojstwo?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Audio Voodoo 2018/10/24 12:46 #444975

dawno to było :) , i magiczne ''półśnieżynki '' , choć przyznam się z tego testu kupiłem stopki soundcare superspike , niestety w wersji dla biedoty a nie tytanowej B) , mam do dzisiaj

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:RE: Re:Audio Voodoo 2018/10/24 17:39 #444978

wdehe napisał: Ale i tak nic nie przebije audiofilskiej Myszy, pamięta ktoś jeszcze to ustrojstwo?


Mówisz i masz :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:RE: Re:Audio Voodoo 2018/10/24 17:42 #444979

A na dole uziemiacz koło stolika (chyba) , ciekawe jakby poradził sobie z neutralizacją pioruna :lol:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:RE: Re:Audio Voodoo 2018/10/24 18:11 #444980

Jarek tego pioruna ten kondycjoner by łyknął nawet by mu brewka nie pykła! I tak 3 razy, pod wodą!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Audio Voodoo 2018/10/31 23:28 #445047

Wzmacniacz posiada radiatory McIntosh Monogrammed Heatsinks™ charakteryzujące się umieszczonym na nich monogramem ,,Mc”.

Radiatory zostały połączone z zaawansowanymi technologicznie tranzystorami wyjściowymi co eliminuje potrzebę oczekiwania na rozgrzanie urządzenia.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Audio Voodoo 2018/11/01 08:08 #445051

Te McIntoshe są piekielnie drogie ale muszę przyznać że osobiście mi się bardzo podobają. Nigdy nie mailem przyjemności posłuchać ale mimo wszystko sprzęt McIntosh zaliczam do rzeczy drogich i pięknych może nawet luksusowych. Mam nadzieje ze to nie tak jak z blondi w sklepie która ma dwa zadania: być i ładna

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Audio Voodoo 2018/11/01 12:59 #445054

Owszem, piekielnie drogie choć konkurencji im nie brakuje. Czy ładne ? Na pewno bardzo charakterystyczne bo "Macka" z czymś pomylić raczej trudno ale co do ich lampowego i odświeżonego hitu z przed lat to ... swego czasu nadRedaktor sobie takiego sprawił i z recenzji wynikało, że legenda nie do końca się obroniła, ale w czym tkwił problem już nie pamiętam. Może lampa jedak nie jest taka fajna jak się wszystkim wydaje ? :whistle:
"Macków", zazwyczaj w bardzo rozbudowanych konfiguracjach tranzystorowych, co roku jest okazja posłuchać na AudioShow i ilekroć mam okazję być na prezentacji, brzmienie jest co najmniej ... satysfakcjonujące, mógłbym z takim żyć B) Lecz określić na ile to zasługa czarno-niebieskich monstrów a na ile dobrych kolumn się nie podejmę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez John 1.5 V.

Re:Audio Voodoo 2018/11/02 10:16 #445058

Przy moim Cyrus’ie wielkości pudełka do klapek z wyświetlaczem jak w starych kalkulatorach, McIntosh to cudeńko :cheer: zreszta Rega Brio w sypialni do piękności tez nie należy. Czyli grają u mnie w domu same brzydale może to jest powodem zapatrywania na rzeczy piękne ...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Audio Voodoo 2018/11/02 11:53 #445059

Poproś żonę niech zaśpiewa , zobaczysz że w ''sprzęcie muzycznym'' ładny wygląd to nie wszystko :lol:
PS. chyba że umie śpiewać ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator