HFM

Więcej tematów »

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Co nowego na półce

Co nowego na półce 2016/12/19 15:37 #436221

• Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • nie jestem kompatybilny ze streamingiem plików
  • Oklaski: 3
  • Otrzymane podziękowania: 92

John 1.5 V napisał: Nie mam tego na półce ale może mógłbym mieć, stąd pytanie - czy warto ?
Arp Life - Jumbo Jet
Arp Life - Z bezpieczna szybkością
Tak w ciemno B) obstawiam, że będziesz wiedział Iro ;)
edyta:
Motyla noga dopiero teraz widzę, że na stronie jest lista z próbkami, problem jednak w tym, że to tylko (dla niektórych aż) winyl, a ja nie gramofonowy człowiek jestem, przynajmniej puki co.

Dżon pyta - Iro odpowiada:
Nie, z dwóch powodów (pierwszy już sam namierzyłeś) a drugi i ważniejszy - to jest nie dla Ciebie muzyka.
Z dwóch powodów - nie Twoje klimaty, po drugie - nawet nutka sentymentalna u Ciebie nie agra a to z racji Twego wieku.

P.S. Jumbo Jet mam na winylu, first press jeszcze...z sentymentu. ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa

Co nowego na półce 2017/01/11 23:06 #436349

• Adam Szulc
  • Adam Szulc Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • Oklaski: 3
  • Otrzymane podziękowania: 58
Za całe 17,99 zł stałem się posiadaczem koncertowej płyty kwintetu Dave'a Douglasa i Joe Lovano:

www.bluenote.com/news/joe-lovano-dave-do...ound-prints-debut-al

Koncert z 2015 r. to dla mnie nówka z wczoraj, bo generalnie podoba mi się muzyka, którą już kiedyś słyszałem i większość moich nowości ma średnio ponad 30 lat. "Sound Prints" też już kiedyś słyszałem, a to u Art Ensemble of Chicago, a to u Wayne'a Shortera, do którego
kwintet niedwuznacznie nawiązuje. Czyli balans miedzy konstrukcją i destrukcją i w sumie jednak własny styl. Inżynier Mamoń byłby mimo to zachwycony. Ze starej gwardii jest jeszcze Joey Baron, z młodej Linda Oh i Lawrence Fields. Dla wzrokowców mam ten obrazek

dla słuchowców okazję z Empiku

www.empik.com/live-at-monterey-jazz-fest...p1107229239,muzyka-p

This message has an attachment image.
Please log in or register to see it.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jerzy Gondol
Ostatnio zmieniany: przez Adam Szulc.
Moderatorzy: Maciej StryjeckimlgredakcjaModerator
Włącz/wyłącz Emotikony Historia Małe info Kide Chat