HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

TAL WILKENFELD - dziewczynka z basem 2016/11/07 14:03 #435886

  • Iro
  • Iro Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817
Obejrzałem sobie pierwszy raz (a rzecz to z roku 2008) dzięki TV Kultura koncert JEFFA BECKA zagrany u Ronnie Scott's.

Jeff jak to Jeff - wiadomo - klasyk gitary z prądem, popisał się swoimi bardzo różnorodnymi technikami rzeźbienia gitarowego.
Vinnie Colaiuta za garami, goście:
Joss Stone zaśpiewała (b.dobrze) klasyk "People Get Ready",
IMOGEN HEAP - wokal - Angielka, nie znałem jej - świetny głos! Z internetów wyszperałem, że ma cztery płyty na koncie i jest również multiinstrumentalistką - (trzeba zapoznać bliżej koniecznie!)
Eric Clapton - wiadomo
Na sali, w roli publiki m.in. niejaki Robert Plant


...i na basie w kąciku sceny - dziewczynka z wielkim (w jej malutkich rączkach) el. basem...na wygląd tak z 16 (?) lat ...a któż to? Któż to?
U takiego, jednak giganta, w czasie jego "pierwszego razu" w zacnej i prestiżowej gościnie u RONNIE SCOTT'a?!

Najpierw pomyślałem sobie, może Jeff w przypływie jakiegoś roz-entuzjazmu wziął ze sobą wnuczkę swoją, brzdąkającą basikiem?

Ale wcale nie, to dziecko nie związane z nim rodzinnie wcale (Australijka ur. w 1986), wtedy lat "już" 22, co prawda na solo basowe nie poważyła się/nie dostała "zgody" - ale też żadnej wpadki nie zaliczyła, równiutko i jak trzeba szyła ...i cudownie, rozkosznie uśmiechała się w trakcie swojej roboty, która jak widać bardzo ją bawiła.







Okazuje się, że rok wcześniej wydała nagrała swój debiut





Później była jak się okazuje zapraszana również na granie u takich tuzów jak:
Lee Ritenour, Vinnie Colaiuta, Herbie Hancock, Chick Corea, Trevor Rabin Steve Lukather, Toto,
na żywo grała w miedzy czasie, o z takimi:











Czy nie przypomina Ona czasem pewnej dziewczynki z (kontrowersyjnej, szczególnie w naszych czasach) okładki płyty, pewnej, dawnej supergrupy? No, może jest mniej ruda.


Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa

TAL WILKENFELD - dziewczynka z basem 2016/11/07 14:10 #435887

  • Iro
  • Iro Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817
c.d.
jeszcze parę fotek...








...tu zacytuję Stevie W. - Isn't She Lovely?
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa
Ostatnia edycja: przez Iro.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckimlgredakcjaModerator