HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Kupie SUBA.. tylko jakiego ? do Yamaha RX-A 3010 2018/02/20 23:57 #441687

Wita, jako że nigdy z suba nie korzystałem potrzebuje porady

Yamaha rx-a3010

Jamo classic 10 front

jamo center 7.2

jamo surround 200 tył

sound dynamic thr-bp1 tez zapodam na tył albo jakos w pomiedzy ale po bokach szt 2

mam jeszcze bass rockery z osobnym wzmacniaczem do montowania pod fotele czy sofe ale nie ma to zbytnio sensy przy dobrym subie racze ?!

muzyka 70% film 20% Konsola 10%

Kolumny to przejściowy zestaw zreszta sami widzicie szału nie ma dupy nie urywa jak głosi stare Chińskie przysłowie, ale chciałbym zeby sub był juz z opcja wskoczenia o conajmniej 2-3 poziomy wyżej przy kolejnej wymianie głosników

rodzaj musyki to w zasadzie wszystko wiec ciezko tu skupic sie na jednym bądz dwoma gatunkami ale rock klasyczny rock metal hip-hop czy US rap oba z dobrym pierdo...em basu po weekendowe nutki w stylu jak to mój sasiad wiecznie wkurzony gadał łupanki czy nawet klasuke słucham wszystkiego zaleznosci od nastroju i pogody somopoczucia i wielu innych czynników działajacych na mnie w danym dniu ,wiec tutaj trudno sprecyzowac moje wymagania

Przeważnie miałem 2 konkretne pudła ze wzmacniaczem i systemy kina są mi blizsze dopiero od niedwna jak osiadłem i w moim wlasnym salonie postawiłem jednak na wyglad i ergonomie :) zawsze wpływ tez ma oczywiscie dróga połówka



do konkretów do wydania powiedzmy ja wiem jakies 2tys pln

pasywne

Wharfedale Pro Impact 18B passiv z expozycji gral na sklepie bez gwarancji 1280zł

Wharfedale Pro SI-18BX passiv z wystawy nowy gwarancja producenta 1500

Activ

Paradigm DSP 3200 Subwoofer troszke ponad ale nowy !!! 2270zł

B&W (Bowers & Wilkins) ASW650 uzywka 1900zł

Klipsch R-112SW Subwoofer ponoc stan jak nowy lecz uzywany 1700-1800zł





inne ciekawe ceny jak by ktos chciał glosniki :)

Wharfedale Pro Impact 15 x2 z wystawy sprzedawane jako nowe 2000zł za 2szt

Wharfedale Pro Titan 8 sztuk 2 nowe 1500zł za 2szt





nowy uzywany obojetne pod spodem dodam liste sub i głosników jakie mam do kupienia w niby bardzo atrakcyjnych cenach są one nowe z gwarancja producenta !!! nic wiecej nie przegladałem alledrogo czy olx dostałem tylko taka oferte od znajomego

podajcie jakies swoje propozycje nie wiem czy tamte aż za bardzo nie przerastaja jak narazie mojego sprzetu rozważe każda propozycje

moge sie nawet cos wymienic z dopłatą jak ktos chetny na wzmacniacz

Sony DA5200

Onkyo tesx-sr505e oba uzywane w dobrym stanie

lub taki zestaw stan igła w kartonach z folia jak ze sklepu , oczywiscie uzywane

Harman Kardon avr5000 absolunie ze wszystkim jak ze sklepu

Harman Kardon dvd10 tak samo wszystko jak ze sklepu



dzieki i pozdrawiam :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckibarthredakcjaModerator