HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

AMP PIONEER PROBLEM 2018/01/03 16:59 #441103

Witam wszystkich!!! Zakupiłem 2 lata temu kino domowe składające się z AMP Pioneer VSX-824 i Głosnikow Harman/kardon HKTS 9/16
jestem miłosnikem raczej basów niż sopranu :) sub ma 200 wat ale mam z nim problem ponieważ albo pierdzi ze nie idzie słuchac albo buczy nie pzyjemnie tez psując efekt , wiem ze do słuchania muzyki powinienem był zakupić sprzet audio ale już po ptakach :( i teraz zaczynam się zastanawiać czy ja jestem zbyt wymagający jak na tą cene czy muzycznie zboczony :) i ciężko będzie mi osiągnąć cel ? dodam ze sprzet stoi w pomieszczeniu 30m a w amplitunerze tak namieszałem ze nie potrafie dojść bo tam tego jest za dużo POMOCY !!!!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

AMP PIONEER PROBLEM 2018/01/03 17:37 #441105

chcesz coś dokupić zmienić ? , 30 m2 to sporo , a ten sub ma 20 cm głośnik cudu z tego nie będzie , nawet taki badziew jak logitech z5500 ma 25 cm a to spora różnica , chyba nie spotka się ''poważnego " suba z mniejszym jak 10" głośnikiem ,
harman to zestaw do 15 metrów , i żadne podbijanie basu nic nie da ,

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

AMP PIONEER PROBLEM 2018/01/03 18:03 #441107

tak myślałem, na tyle na ile się znam wydaje mi się ze amp jest za słaby do suba bo ma tylko 130w , tylko dlaczego mam wrazenie ze mam błędne ustaienia suba pokrętło mam na 1/3 mocy na amp w skali do 15 mam 8 a jest lipa a co bym musial ewentualnie dokupić lub zmienić ? głośnik ma faktycznie 20cm. tak jak mówiłem znawca nie jestem ale mysłalem ze zestaw za 3400zl będzie grał lepiej :( wiem ze jak na audio to nie jest dużo ale żeby taka niska az jakość ?
:(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

AMP PIONEER PROBLEM 2018/01/03 18:22 #441108

denerwuje mnie to ze basu nie słychać od razu tylko jak z wierzy z lat 90 dopiero jak jest na 3/4 mocy a później jest tylko tyle ze głosno bo nie koniecznie czysto kolega ma kino philipsa za 1300 zl fakt ze w mniejszym pomieszczeniu i tam jest wyczuwalny od razu i czysto
:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

AMP PIONEER PROBLEM 2018/01/03 20:56 #441113

No niestety kupiłeś teraz musisz ''odchorować'' teraz niewiele da się zrobić taki sprzęt używany przy odsprzedaży chodzi za psi grosz , nawet nie starczy na pożądny sub + 2 kolumny , używane w miarę suby nie są strasznie drogie www.olx.pl/oferta/subwoofer-dali-swa-12-...ocmH.html#c342a47756 ale chyba nie kupowałeś żeby kupować znowu :( aż szkoda mi Ciebie , jak kupowałeś z neta Twoja wina ,jak w sklepie to nic tyko bejzbola i szkolić sprzedawcę

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

AMP PIONEER PROBLEM 2018/01/09 20:13 #441276

no trudno ale teraz wiem ze nie mam co się oszukiwać :( a sprzedawcy po dziękuję :) mam tylko jeszcze jedno spostrzeżenie mianowicie kiedy włacze to gra super az sciany chodza , a po 3-4 piosenkach zaczyna pierdziec czyli cos się przegrzewa ????

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

AMP PIONEER PROBLEM 2018/01/09 20:40 #441277

Pewnie tak ,większość sprzętu audio potrzebuje kilkanaście minut żeby pokazać pełnię możliwości Twój pokazuje jak można wypierdzieć hymn :) , nie katuj go tak to nic nie da , suby z takich zestawów osiągają z bólem ok 105 db SPL , a normalny na pożądnym głośniku 120 lub więcej a to kolosalna różnica

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Jarek2176.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckibarthredakcjaModerator