HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Amplituner 2017/12/09 20:26 #440671

Jestem szczęśliwym posiadaczem takiego zestawu:
Jamo S406 80/120W x2sztuki (kolumny przednie)
Jamo S40 CEN Centralny
Jamo S402 60/100W 6Ohm x2 (małe tylne)
Jamo Subwoofer S200 220v-230v ~~50/60Hz 05,A

Do tego mam taki Amplituner i dvd:
Panasonic SA-HR45
Panasonic DVD S33 DVD

Jestem zmuszony wymienić ten amplituner na coś nowszego ponieważ po zmianie TV okazało się że nie ma gdzie wsadzić kabla HDMI:/
Na audio znam się podobnie jak na mongolskim balecie:/

Za 500zł widziałem coś takiego w necie: Onkyo TX-SR605
To czysty strzał więc proszę bez salwy śmiechu:)
Nie chciałbym wydawać więcej niż 800-900zł.

Czy ktoś byłby tak miły i podpowiedział mi jakim używanym modelem amplitunera powinienem się zainteresować?
Chodzi mi to to żeby nie przepłacać ani poprzez nadmierną oszczędność nie kupić bubla.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Amplituner 2017/12/09 23:00 #440675

chyba wszystko będzie lepsze od tego panasonica , o ile kumam to na nim jest napis ''full digital" gdzieś widziałem test wyższego saxr 50 dynamika na poziomie 76db ,odstęp szum sygnał 57 db (salwa śmiechu ) , masz teraz kupe używanych amplitunerów w tej cenie , przebierać możesz jak dziad w ulęgałkach , szkoda że hdmi CI , potrzebne za te pieniądze można kupić ''starego" harmana , denona , marantza które chodziły nowe po 4-5 tyś i w porównaniu z panasonikiem no...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Amplituner 2017/12/10 20:26 #440688

Jarek2176 napisał: masz teraz kupe używanych amplitunerów w tej cenie , przebierać możesz jak dziad w ulęgałkach


Dziękuję za recenzję mojego starego złomu oraz za informację o szerokiej palecie amplitunerów do wyboru.
Niestety nadal nie mam pojęcia na co postawić bo jak wspomniałem wyżej: "nie znam się na tym".
Zależy mi na konkretnych modelach które będą nie tyle lepsze od tego panasa tylko takie którymi warto się zainteresować mając takie głośniki jak podałem. Nie chcę przepłacać za sprzęt który mógłbym wykorzystać tylko na o wiele lepszych kolumnach ale też oszczędzać drobnych pieniędzy mając możliwość wyboru dużo lepszego ampli. Niestety HDMI jest konieczne:/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckibarthredakcjaModerator