HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

tonsil mestro II 180 5.1 2017/11/19 19:58 #440227

witam, mam ,,mały" problem prosze o porade: zestaw kolumn 5.1 tonsil maestro II 180, czym to napedzic???? w sensie jaki amplituner bylby najlepszy?? myslalem o nad viso five (urzywany) ale nie wiem czy je napedzi...?? zalezy mi na kinie ale chcialbym amplituner ktory bedzie jak najlepiej radzil sobie z muzyka (tak wiem marny pomysl ale jeszcze nie dojrzalem do stereo ;) ) duzo muzyki słucham ale z telewizora wiec i tak mysle ze jakosci do stereo nie ma.... mam obecnie yamahe rx-v371 (wiem straszny pazdziesz...) wszelkie opinie i propozycje mile widziane, raczej sprzet uzywany (ograniczony budzet, nad 1300zł myle ze moj limit... :( )z gory dziekuje.... a takie amplitunery ogladam: Onkyo TX-NR 509, Nad Viso Five, Harman Kardon AVR 161 S,
Amplituner Harman Kardon AVR170, ARCAM AVR 200, Sony STR-VA333ES, Harman Kardon AVR 235, Harman/Kardon avr 240, NAD T-743, Yamaha RX 797, Onkyo TX-SR307, ONKYO TX-SR577, Onkyo TX-SR507 ...HELP...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez yes.

tonsil mestro II 180 5.1 2017/11/20 08:45 #440230

Ale w czym tu problem. Tonsile nie są elektrycznie jakoś specjalnie wymagające, więc praktycznie dowolny z wymienionych wzmacniaczy sobie poradzi. Czy będzie brzmiał satysfakcjonująco to już inna sprawa ale skoro masz już te kolumny to zakładam, że coś musiało Ci się w nich podobać brzmieniowo (bo chyba nie wygląd :evil: ). Amplituner wybierz taki który ma niezbędne funkcje i jest zadbany. Oczywiście mocniejszy nie zawadzi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

tonsil mestro II 180 5.1 2017/11/20 16:54 #440234

Tak tak wymagajace nie sa, jednak nie mam opcji odsluchu i nie wiem ktory z amplitunerow ,,poradzil" by sobie ze stereo, w miare najlepiej... pytam moze ktos gdzies zna, ma, mial, badz odsluchiwal u kogos... im bardziej poszerze swoja wiedze (ktora jest znikoma) polegajac na sugestiach tym lepiej, wszelkie spostrzezenia mile widziane. Ps. Urzekla mnie cena , wmiare firma i opinie.... wyglad nie bo nawet nie sa w tym kolorze co bym chcial... wiec budzet podyktowal warunki

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckibarthredakcjaModerator