HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Tani zestaw 2.0 lub 2.1 do TV 2017/09/08 20:02 #439224

Witam, szukałem podobnych tematów u was jak i na innych forach ale nie znalazłem odpowiedzi albo była na tyle "skomplikowana", że jako zielony w temacie nic nie zrozumiałem. Przechodząc do konkretów tak jak w temacie szukam głośników 2.0 lub 2.1 które mogę podłączyć najlepiej bezpośrednio do TV LG 55LF652V (specyfikacja www.lg.com/pl/telewizory/lg-55LF652V ). Od dawna noszę się z zamiarem kupna czegokolwiek co choć trochę polepszy dźwięk wydobywany z mojego TV niestety ciągle brakuje funduszy. Tu pojawia się problem ponieważ mój budżet jest bardzo ale to bardzo ograniczony. Chciałbym wydać około 300 zł +/- 50. Wiem to śmieszna kwota ale wierzę, że znajdę coś co będzie chociaż trochę lepsze od głośników TV. Telewizor jest podpięty pod dekoder NC+. Oglądam głownie filmy i sport, muzyka mnie nie interesuję. Tak jak wcześniej wspomniałem nie mam żadnej wiedzy na temat sprzętu, kabli, wejść itp dlatego bardzo proszę o pomoc. Z tego co wyczytałem w tej kwocie nie warto oglądać się za soundbarami a lepiej kupić jakiś budżetowy zestaw. To lista głośników na które zwróciłem uwagę :
1) Edifier R1100
2) Edifier R1280T
3) Microlab FC-330
4) Sven MS-302
5) Sven MS-2000
6) Sven MS-2050
7) Logitech Z333
Zależy mi żeby była możliwość przyciszania i podgłaśniania pilotem. Wiem, że np Microlaby, Edifier R1100 czy Logitech nie ma pilota ale nie wiem czy nie można tego jakoś "przeskoczyć" skoro sprzęt ma być podłączony do TV. Czy kupując któreś z wyżej wymienionych głośników odczuję jakąkolwiek różnice względem wbudowanych głośników TV? Który zestaw będzie najlepszym wyborem ? Bardzo proszę o pomoc ponieważ jestem w desperacji a nie chcę kupić czegoś czego nie będę potrafił podpiąć.
W załączniku przesyłam zdjęcie wejść TV.
Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckibarthredakcjaModerator