HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Prośba o pomoc w wyborze głośników 2017/09/03 18:11 #439201

Witam serdecznie
Stoję przed wyborem głośników między:

Jamo S606
Taga TAV 606
Taga TAV 606SE
Taga AZURE F60 - S40 - C40

Głośniki będą pracować z Denon X1300 w pokoju 21m2 - służyć będą do wszystkiego, raz muzyka, raz film, raz serial - sprzęt będzie podpięty do kompa w dużym pokoju wyposażonego w kartę Asus Xonar DGX, PS4 i dekoder tv

Prosił bym Was o wskazanie które z tych czterech będzie najlepsze - w grę wchodzą TYLKO te cztery dlatego iż mam znajomego który jest w stanie jeden z tych kompletów oddać w uczciwej cenie, budrzet pozwala na każdy z nich kwestia waszego zdania który najlepiej wziąć.

Będzie to mój pierwszy zestaw ze wzmacniaczem więc ucho mam raczej ceglane kupiłem wzmacniacz na jaki mnie było stać, zdaję sobie sprawę że nie jest to nic specjalnego jednak jego już zakupiłem więc prosił bym o pomoc w głośnikach

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Prośba o pomoc w wyborze głośników 2017/09/03 20:45 #439204

Dzień dobry.
Moim zdaniem najlepsza opcją z podanych przez Ciebie rozwiązań będzie Jamo. Natomiast jeśli wchodzą w rachubę także inne konfiguracje, na pewno namawiałbym na świetny, polski zestaw STX Electrino 150 Set oraz Wilson Raptor 5 Set .

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, w przypadku pytań oraz specjalnej oferty cenowej dla forumowicza, oczywiście służę pomocą.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Salon audio-video Q21
Pomagamy, doradzamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.
Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Hi-Fi i Muzyka - zapytaj o ofertę!
Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Prośba o pomoc w wyborze głośników 2017/09/03 22:10 #439205

Hmmm, miał ktoś może kontakt z linią Taga Azurec ? Z tego co przeczytałem w necie ma dość dobre opinie, w miarę dobre przetworniki i pasmo przenoszenia większe od Jamo

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Prośba o pomoc w wyborze głośników 2017/09/03 23:51 #439207

A widziałeś wykresy tego pasma obu kolumn czy sugerujesz się tylko danymi w tabelce podanymi przez producenta ?
Szersze to znaczy z której strony szersze i z jakimi spadkami podane ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckibarthredakcjaModerator