HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Kino domowe Celestion. 2017/07/05 23:26 #438530

Witam, zakładam temat bo nigdzie indziej nie otrzymałem satysfakcjonującej odpowiedzi. Posiadam sprzęt celestion w którego skład wchodzą dwa głośniki F10 , jeden centralny f35c oraz Subwoofer S80.Pytanie numer jeden, jak podłączyć głośniki pod ten oto subwoofer, jestem zielony i proszę o wyrozumiałość.
I czy jest ktoś kto byłby w stanie wycenić posiadany przeze mnie sprzęt? Byłbym wdzięczny! Pozdrawiam :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Mikolaj18.

Kino domowe Celestion. 2017/07/06 10:42 #438531

No nie żartuj, że nie znalazłeś jednego z kilkunastu albo i kilkudziesięciu poradników dotyczących podłączania tego typu sprzętu. Każdy szanujący się portal o tematyce audio i kina domowego ma często taki schemat rozrysowany nawet w kolorkach. Czarny do czarnego, czerwony do czerwonego. Zakładam, że angielskie słowa SPEAKER, INPUT, OUTPUT, LEFT oraz RIGHT rozumiesz. LINE IN to wejście sygnału z jakiegoś źródła np. z amplitunera lub komputera. Jeśli uważasz to za skomplikowane to popatrz co robili ludzie w 1931 roku i to bez używania kalkulatora - bcpw.bg.pw.edu.pl/Content/3192/35pt1931_nr49.pdf

F10 to miniaturki na tył więc wygląda na to, że brakuje w tym zestawie kolumn przednich więc zestaw jest mocno niekompletny.

Swoją drogą Celestion ma niezłą fantazję skoro nazywa subwooferem urządzenie którego pasmo zaczyna się od 60Hz :woohoo: (załóżmy, że przy -3dB). Jego cena to, o ile znajdziesz naiwniaka który to kupi, nie więcej jak 200-250 zł, żądanie więcej będzie już lichwą.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckibarthredakcjaModerator