HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Brak kolumn do kina i stereo 2017/06/24 12:20 #438380

Dzień dobry, jestem nowy więc przejdę do sedna sprawy i grzecznie proszę o wskazówki porady sugestie i krytykę. Panowie co chciałem mieć najpierw, JBL całą serię 5 z 580 z przodu, ale podszedłem do tego jak do jeża, i nie zdążyłem kupić, mam tylko 530 a 580 chyba będę ściągał zza oceanu.Panowie ,co mam 530 do tego Pioneer vsx ax3 i DV 717 spięte kablem melodika. Panowie pokój 18 M2 muzyka różna Pink Floyd , UFO, journey, opeth nawet metal typu megadeth ale głównie rock progresywny. I właśnie co z tym przodem? JBL wrzucę na tył do tego mam suba Yamahy jakaś budżetówka, ale nie wiem czy ściągać te 580 na przód czy też podpiąć coś innego do stereo ? Może być używane tak do 3000 myślę że nie więcej z moim słuchem. Wychowałem się na kaseciakach i wieży Samsunga więc nie mam wielkich potrzeb ale altusy odpadają nawet dla mnie. Oglądam sporo filmów stąd amplituner ale do stereo potrzebuje tylko przodu. Z góry dziękuję za pomoc i zainteresowanie a także poświęcony czas, budżet mogę zwiększyć maks do 4000. Widziałem na allegro że można kupić 580 w Toruniu ale za cenę ponad 5000. Jeżeli ktoś mi jeszcze pomoże z centralnym do 1.5k to będę niebie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckibarthredakcjaModerator