HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

pytanie 2017/04/28 14:58 #437908

mam glośniki JBL STUDIO L 890 X2 FRONTY ;L 830 X 2 TYLNE ;INFINITY CLASSIA C 255; SUB JBL L 8400;
smigsło to pod Harman KARDON 460.
efekty kinowe były super ale padlo po burzy. spalilo cale radio i koncowki mocy.w serwisie powiedzieli ze nie do odbudowania ( nadmienie ze walneło kolo domu a sprzet byl wylaczony z gniazdka tylo zapomnialem o antenie :)). głosniki sprawne.
Jaki sprzet zakupic do tych kolumn :
1 YAMAHA RX A 1060
2 MARANTZ SR 5011
CZY COS TANSZEGO POCIAGNIE ? POMIESZCZENIE JEST OTWARTE POW TO OK 60 M

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

pytanie 2017/04/29 11:28 #437924

Dzień dobry.
Jeśli zestaw będziesz przede wszystkim wykorzystywał do kina domowego, myślę że najlepszą opcją będzie jeden z modeli amplitunerów Onkyo - spójrz na Onkyo TX-RZ810 . Bardziej efektownie, mocna i przestrzennie zagra Yamaha, mamy w specjalnej cenie (proszę w tej sprawie o kontakt na priv) amplituner Yamaha RX-A2060 . Natomiast jeśli szukasz kompromisu pomiędzy dobrym kinem domowym a stereo, spójrz na jeden z modelu Denon - już model Denon AVR-X3300W może Cię usatysfakcjonować, tym bardziej że urządzenie ma komplet wyjść pre-out na zewnętrzne końcówki mocy, co daje duże możliwości w przyszłości rozbudowania systemu. Rozwiązaniem bezkompromisowym natomiast będzie Denon AVR-X4300H .
Na koniec propozycja amplitunera wyróżniającego się w kwestii jakości dźwięku także stereo - mam na myśli jeden z modeli Anthem. Opcją tańszą jest Anthem MRX-510 , który jednak nie oferuje funkcjonalności sieciowej. Droższą jest najnowszy model Anthem MRX-520 .

Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, w przypadku pytań oraz specjalnej oferty cenowej dla forumowicza oczywiście służę pomocą. Zapraszam jednak serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania poszczególnych konfiguracji.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Salon audio-video Q21
Pomagamy, doradzamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.
Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Hi-Fi i Muzyka - zapytaj o ofertę!
Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckibarthredakcjaModerator