HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Ampli KD z dobrym STEREO do kolumn Diora Polaris 200... 2017/03/23 11:13 #437352

Witam! Wiem że zaraz znajdą się osoby które będa pisały że tak się nie da i że to nie wypali lecz od razu chciałbym zaznaczyć iż jestem prostym człowiekiem i nie oczekuję cudów. Aktualnie posiadam Amplituner STEREO DENON-DRA700 który gra z kolumnami Diora Polaris 200. Do kolumn jestem strasznie przywiązany mam je od pierwszego właściciela i są w stanie idealnym. Nie jestem jakimś nawiedzonym audiofilem ale lubię sobie posłuchać muzykę głównie przez youtube lub TIDAL. Aktualny zestaw podpięty jest przez DAC-a do Android TV Boxa i sprawuję się świetnie, lecz w niedługim czasie będę posiadał takowe urządzenie jak Apple TV 4 i niestety owe urządzenie nie posiada wyjścia dźwięku ani cyfrowego ani analogowego... jedynie pozostaje HDMI. Chciałbym znaleźć w kwocie 700-800 zł jakieś Ampli żeby w miarę dobrze zagrało z w/w kolumnami ( nie będę go używał do dźwięku 5.1) i żeby posiadało HDMI. Firmy są mi obojętne zależy mi na tym żeby to jako tako przyzwoicie zagrało, prosiłbym o pomoc bo naszukałem się już trochę w necie i głowę mam pełną...:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ampli KD z dobrym STEREO do kolumn Diora Polaris 200... 2017/05/21 23:19 #438112

Amplitunerów stereofonicznych z HDMI w tej cenie nie znalazłem, być może po prostu nie ma. Pozostają jedynie amplitunery do kina domowego, a tych w cenie np.600-800 jest na pęczki.
allegro.pl/kategoria/amplitunery-kino-do...der=m&price_from=600
Wybierz dowolny, byle sprawny, zadbany i najlepiej gdzieś w pobliżu, żebyś mógł odebrać osobiście.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckibarthredakcjaModerator