HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

zestaw amplituner+kolumny do 2500zl 2017/02/18 20:18 #436786

Witam was serdecznie

przyszedł czas na pozbycie się poczciwego starego zestawu stereo, i zainwestowanie w zestaw amplituner + kolumny.

Zestaw powinien być uniwersalny, do muzyki oraz filmów, w grę wchodzi również dokupienie od razu lub później do zestawu subwoofera.

metraż pokoju to 19 m2, jednak zestaw będzie ustawiony na połowie powierzchni - ok 10 m2

Budzet jakim dysponuję to 2000-2500.

Jedyny wymóg co do amplitunera to wbudowany bluetooth, a co do kolumn - przedni bass reflex (o ile ma to znaczenie w tym, że kolumny będą stały dosyć blisko ściany), no i oczywiście dobrze brzmiąca góra


Jak narazie czytając wiele wątków, oscyluję wśród M-Audio 9950, lub Taga 606 v2, co do amplitunera - Denon x520bt lub Yamaha rx-V381


Proszę was o konkretne rady.
Niestety w pewnych względów jestem ograniczony do jednego sklepu, oczywiście nie mogę tutaj podać, więc wymienię jakimi markami kolumn firma handluje:

yamo, yamaha, taga, prism, pioneer, eltax, m-audio, harman kardon, pure acoustics

Z góry dziękuję wszystkim wam za porady

PS. Czy wartą uwagi i użyteczną opcją jest musiccast w droższych ampli yamahy?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

zestaw amplituner+kolumny do 2500zl 2017/02/24 09:31 #436832

Witam,

Własnie postanowiłem sprzedać swój amplituner SONY STR-DN1050 bardzo mocny i nowoczesny sprzęt. Do tego poszukaj kolumien podstawkowych Zensor 3 (najlepiej używki z pewnego źródła, bo nowe to koszt za parę 1800 PLN) i masz dobrej jakości sprzęt.

link do działu sprzedaj www.hi-fi.com.pl/forum/8-sprzedam/27023-...uner-sony-str-dn1050

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

zestaw amplituner+kolumny do 2500zl 2017/02/24 12:42 #436834

Zensory bedą zdecydowanie lepsze niż dosyć byle jakie M-Audio i Tagi. Z firm które miałbyś dostępne w tym sklepie warto brać pod uwagę tylko Jamo, Eltaxy i może Yamahy, problem tylko w tym, że mając budżet jaki masz i chcąc kupić nowe kolumny jesteś skazany na wyraźnie gorszą jakość, nie tylko brzmienia ale również wykonania samej skrzynki. Zakup czegoś używanego, np. ww. Zensorów czy czegoś innego ma znacznie więcej sensu.

Music Castem raczej nie zawracaj sobie głowy. Jest Tidal, Spotify i kilka innych serwisów z bardzo bogatą biblioteką nagrań.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

zestaw amplituner+kolumny do 2500zl 2017/03/05 20:02 #436955

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckibarthredakcjaModerator