HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Proszę o pomoc przy wyborze zestawu kina domowego 2017/02/03 11:39 #436568

Proszę o pomoc przy wyborze zestawu kina domowego, waham się między Kino domowe PIONEER VSX831K/TAV606 oraz Kino domowe YAMAHA RXV 481B/NS50/NSP60. Pokój około 35m2, muzyka / film 50/50.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Proszę o pomoc przy wyborze zestawu kina domowego 2017/02/03 21:00 #436576

Wybierz ten zestaw który Ci się bardziej podoba, są bardzo podobne i ewentualne różnice można sprowadzić do zapewne kilku niewiele znaczących funkcji oraz tego jak traktowani są klienci przez serwisy kiedy coś się zrypie, choć przyznam że chyba wolałbym kolumny Yamahy z czysto snobistycznych pobudek - Yamaha to jest jakiś Brand natomiast Taga to w sumie takie "byleco", mimo, że jakością wykonania zapewne sobie dorównują.

W sumie wyboru powinieneś dokonać w sklepie gdzie oba zestawy Ci włączą i się chwilę nimi pobawisz ale domyślam się, że kupujesz w ciemno i przez internet bo wycieczka do sklepu to - mając w pamięci 90% takich tematów - setki kilometrów w niewiadomym kierunku i nie ma bola, żeby pojechać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Proszę o pomoc przy wyborze zestawu kina domowego 2017/02/13 09:15 #436690

Mam już jakieś doświadczenie z w/w sprzętem.Przez dwa tygodnie miałem w domu yamaha i od samego początku nie pasował mi dźwięk z tych kolumn.Slaby bas i charczały kiedy podkręcić je głośniej. Zupełnie inaczej gra taga tav 606 v3. Teraz jestem zadowolony z tego sprzętu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckibarthredakcjaModerator