HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Gramofon 2016/10/06 17:53 #435540

Witam. Jeśli zły dział to przepraszam. Otóż zamierzam kupić gramofon. Zależy mi by miał wbudowany wzmacniacz, gdyż moja wieża Technics SH-EH580 nie ma wejścia Phono. Słuchałabym głownie muzyki klasycznej. Czy dostanę coś do 100zł? Niestety nie mam pieniędzy na kupno samego gramofonu do 100zł.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez clavia.

Gramofon 2016/10/06 22:43 #435544

Ot i odpowiedź allegro.pl/gramofony-gramofony-20078?price_to=100&buyUsed=1

Niby coś by się dało znaleźć ale musisz wiedzieć o tym, że sama tzw. wkładka i to taka byle jaka, kosztuje od 50-100 zł, a kupując taki gramofon nie masz gwarancji w jakim stanie ma ten element i czy nie nadaje się tylko na śmietnik.

Niestety większość używanych i tym samym dosyć wiekowych modeli nie ma wbudowanego przedwzmacniacza gramofonowego. Najtańsze kosztują mniej więcej tyle allegro.pl/gramofony-przedwzmacniacze-gr...uyNew=1&price_to=100 czyli słabo to wygląda w przypadku 100 zł. Niedługo mikołaj i gwiazdka, może coś wpadnie do sakiewki i będzie można "zaszaleć".

Miej też na uwadze to, że słuchanie klasyki na najtańszym z tanich sprzętów kaleczy ją okrutnie i uważam, że nie wypada.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Gramofon 2016/10/06 23:42 #435546

John 1.5 V napisał: Miej też na uwadze to, że słuchanie klasyki na najtańszym z tanich sprzętów kaleczy ją okrutnie i uważam, że nie wypada.

Dziękuję za odpowiedź i zgadzam się w 100%. Dlatego wstrzymam się, aż będzie lepsza kasa a na razie pozostanę przy CD.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckibarthredakcjaModerator