HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Słuchawki mobilne - 1400zł 2017/12/14 10:58 #440895

Witam,
poszukuję słuchawek mobilnych, dokanałowe lub nauszne do 1400 zł. Słuchawki będą głównie używane w telefonie samsung galaxy s8 oraz laptop. Słuchawki nad którymi się głównie zastanawiam to: Sennheiser IE 80 S, BOSE QC35 oraz Sennheiser PXC550. Mam też problem w decyzji rozmiarowej, dużo podróżuję i chciałbym żeby słuchawki zajmowały mało miejsca, czyli wrzucić je do kieszeni lub torby/plecaka. Jestem otwarty na propozycje innych modeli słuchawek :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Słuchawki mobilne - 1400zł 2017/12/14 19:14 #440898

Warto rozważyć zakup AKG N60 NC.
Sprawdzą się w podróży, ale także skutecznie "odizolują" od otoczenia w innych sytuacjach...
...dając energetyczny, kolorowy dźwięk - pozwolą cieszyć się muzyką.

Musiałbyś tylko sprawdzić, jak sprawują się z Twoim telefonem oraz laptopem? - najlepiej "przymierzyć je w sklepie".
Prócz dobrego brzmienia są całkiem wygodne (co dla mnie jest kluczową sprawą) - ale tę kwestię także musisz samodzielnie rozważyć.
System redukcji szumów można w każdej chwili wyłączyć, a po rozładowaniu słuchawki nadal działają ("przepuszczając" hałas)...poza tym N60 są dobrze wykonane, można je także poskładać i schować do futerału (miękki pokrowiec z zamkiem).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator