HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Shure SRH144 Opinie 2017/07/26 08:43 #438787

Witam
Z racji świeżego posiadacza tychże nauszników proszę forumowiczów którzy zetknęli się z tym modelem bsdzb też są w jego posiadaniu o swoje opinie tudzież recenzje. SRH 144 wywołuje u mnie bardzo mieszane odczucia do tego stopnia że już sam nie wiem co mam o nich sądzić. Dziękuję z góry i pozdrawiam.
Arkadiusz.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Shure SRH144 Opinie 2017/07/26 09:30 #438790

To po co je kupowałeś ? Nie miałeś ich na głowie przed zakupem czy jak ?
Lekcja na przyszłość - słuchawek, kolumn, butów, samochodów i (jeśli rozszerzymy krąg kulturowy) żon - w ciemno się nie kupuje. Nigdy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Shure SRH144 Opinie 2017/07/26 10:23 #438791

,,umoczona" 100 nie tragizowałbym
a czym popędzasz te słuchawki , srajfon,empecz , dziórka wzmacniacza ,CD

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Shure SRH144 Opinie 2017/07/26 22:13 #438809

Motorola Nexus 6. Obecnie nie posiadam żadnego stereo. Ale pod laptopem jest to samo. Czasem nie da się po prostu odsłuchać i już. Trzeba się wtedy posiłkować recenzjami i opiniami. Gdybym oparł się na testach z Hi-fi i muzyka wtedy na 90%nie wkopalbym się. Wiem co mówię. Miałem mnóstwo sprzętu jtirego testy przewinęły się przez ten miesięcznik. Z resztą na niektóre mniej euforyczne opinie natknąłem się już po zamówieniu słuchawek. Tym bardziej że przesiadłem się że słuchawek Panasonic które grały całkiem dobrze, jeszcze nie audiofilsko ale już blisko. Tylko była to konstrukcja zamknięta i dokuczało mi ciśnienue akustyczne. Więc majac mocno okrojony budżet mało czasu wybrałem pewniaka. Tym bardziej ze swego czasu miałem Sr 240 shure i to jest przepaść w stosunku do tych obecnie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Shure SRH144 Opinie 2017/07/26 22:28 #438811

więc to granie nie dla Ciebie spakuj w karton obwiąż kokardką za pięć miesięcy się przydadzą ,

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Shure SRH144 Opinie 2017/07/26 23:01 #438813

" Przenośne słuchawki Shure SRH144 zapewniają dźwięk o szerokim paśmie z dodatkowo podkreśloną charakterystyką wysokotonową. " Czy ktoś może mi wytłumaczyć jak można w opisie zaznaczyć że sekcja wysokotonowa jest podkreślona skoro tak nie jest a wręcz można stwierdzić że wysokie tony są przytłumione jak z pod grubego koca. Jeśli to jest jak mniemam opis producenta to może powinienem udać się z tym do odpowiednich organów ?
Krótko mówiąc czuje się oszukany.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Shure SRH144 Opinie 2017/07/26 23:22 #438814

daj se spokuj z opisami producenta:cheer: , fiat 126p solidny rodzinny samochód opis z komuny , coś nowszego coca- cola najlepsza do obiadu inne pierdy debili z marketingu

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Jarek2176.

Shure SRH144 Opinie 2017/07/26 23:25 #438815

Takie teksty piszą marketingowcy nie mający pojęcia o technikaliach i zawsze można zrzucić winę na subiektywny odbiór, poza tym nigdzie nie znajdziesz wykresu charakterystyki który pokazał by prawdę. Fabryka pewnie go ma ale żaden z testujących magazynów nie robi takich pomiarów. Chyba tylko InnerFidelity robi pomiary ale raczej rzadko zajmują się tanimi modelami, poza tym ofert słuchawek jest dziś ogromna i trudno aby wszystko przechodziło przez ich ręce.

Polecam następcę AKG420 (mam i bardzo sobie chwalę) czyli model Y30. Nie błyszczą brzmieniem ale też i nie mają koca, no i jest bas.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Shure SRH144 Opinie 2017/07/27 00:05 #438818

Nic dodać nic ująć. W rzeczy samej.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator