HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Wybór słuchawek 2016/02/23 23:33 #431767

Witam, ostatnio podczas pobytu we Wrocławiu miałem okazję posłuchać Audeze Lcd-2. Można powiedzieć, że się zakochałem - przestrzeń ,idealny bas ,podkolorowana góra. Wtedy pojawił się pomysł na wybranie się do Berlina , aby posłuchać innych słuchawek z najwyższej półki. Ale jednak niestety aktualnie finanse nie pozwalają mi na zakup tak drogich słuchawek jakimi są HD800 , Audeze Lcd-2 i wiele innych :/. Tak,więc pomyślałem że wymienie moje obecne słuchawki jakimi są Denon Ah-d400. Kiedy je kupowałem nie intersowałem się na tyle słuchawkami i nie doceniałem ich piękności ,aby rozejrzeć się w większej liczbie producentów. Można teraz stwierdzić ,że moje Denony nie pasują do muzyki jakiej aktualnie słucham: klasyczna ,jazz, pojedyncze utwory rockowe. Wtedy kiedy jeszcze je kupowałem przeważał rock z domieszką jazzu. Czy jestem nimi zawiedziony ?Nie , są świetne ale zawsze mogą być lepsze. Po mega dostawie niskich tonów , szukam teraz czegoś ciepłego (nie szukam 100% neutralności). Tak jak wcześniej mówię - zakochałem się w Audeze Lcd-2. Dlatego zwracam się do was ,abyśmy pomogli mi w wyborze kilku par słuchawek, które posłuchałbym w Berlinie. To może teraz kilka rzeczy których oczekiwałbym od nowych słuchawek: ciepła góra , kwota do 4000zł wraz ze wzmacniaczem - również liczę na propozycję w jego doborze, wokółuszne, zastanawiałem się nad Hifiman he -400i / najtańsze Audeze ,przez najbliższe 1-2 lata będzie to sprzęt do komputera/ Ipada dlatego też myślę ,że Sennheiser się nie nada. A może warto poczekać - pewnie 1-2 lata i zbierać na HD800/Lcd -2 I tym podobne ? Dziękuję i pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wybór słuchawek 2016/02/24 00:12 #431771

Do komputera i iPada Sennheiser się nie nada, ale Hifimany he400 już tak?
A słuchałeś HD600?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"RACJA JEST JAK DUPA, KAŻDY MA SWOJĄ"
"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta."-Lem

Wybór słuchawek 2016/02/24 16:44 #431787

Sugerowałem się tutaj impedancją. Może jednak faktycznie warto uwzględnić Sennheisery. Powiem tak : jeżeli będę miał możliwość posłucham HD-600/650/700

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator