HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Sehnheiser HD598 DAC ? 2017/10/02 17:38 #439543

Czesc
Jestem posiadaczem sluchawek Sehnheiser HD598. Aktualnie sa podlaczone pod karte Creative Sound Blaster Z . W trakcie uzywania tych sluchaweki jakby cos brakowalo w sensie mam odczucie ze moglyby grac lepiej.. Jestem totalnym laikiem w temacie. Tak czy warto podlaczyc jakis dodatkowy wzmacniacz do tych sluchawek ?
Dzieki za wszelkie porady

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Sehnheiser HD598 DAC ? 2017/10/03 11:56 #439555

Dzień dobry.
Słuchawki Sennheiser HD598 to bardzo dobra konstrukcja, która jednak wymaga dobrego, dedykowanego wzmacniacza. Najlepszym dla Ciebie rozwiązaniem jest dobór odpowiedniego przetwornika USB DAC ze wzmacniaczem słuchawkowym. W takim przypadku ten przetwornik/wzmacniacz jest widziany przez komputer jako zewnętrzna karta muzyczna. Jest to zecydowanie najlepsze połączenie.
Przechodząc do konkretów, bardzo dobrą i niedrogą opcją może być iFi Audio iDSD LE Nano , urządzenie otwarte na wszystkie najnowsze standardy dźwięku, w dodatku oferujące bardzo wysoką jakość dźwięku. To rozwiązanie, które powinno Cię w pełni usatysfakcjonować i wykorzystać potencjał Twoich słuchawek.

Przyjrzyj się proszę mojej propozycji, w przypadku pytań oczywiście służę pomocą. Zapraszam jednak serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania poszczególnych modeli. W salonie mamy ogromny wybór urządzeń PC-Audio, które w komfortowych warunkach możesz przetestować.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Salon audio-video Q21
Pomagamy, doradzamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.
Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Hi-Fi i Muzyka - zapytaj o ofertę!
Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator