HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

bezprzewodowe słuchawki do 250zł 2017/08/19 22:22 #438994

Witam, poszukuję słuchawek bezprzewodowych do 250zł z dobrym brzmieniem w miarę możliwości rzecz jasna :D.
Fajnie jakby było mikro, ale jednak najbardziej zależy mi na jakości dzwięku, basie. Miałam ostatnio koss porta pro i dzwięk był powalający na tą cenę, ale mam dosyć kabli...
Słucham electro, metal, hip hopu czasem, pop.

W oko wpadły mi te modele:
- JBL E30
- JBL T450BT
- bluedio hurricane turbine
- rapoo s700
- Noontec Zoro

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

bezprzewodowe słuchawki do 250zł 2017/08/20 00:17 #438998

LYZKA napisał: ... ale jednak najbardziej zależy mi na jakości dzwięku, basie.


A ha, i w związku z tym szukasz słuchawek bezprzewodowych i w dodatku jeszcze z transmisją BT ... za 250 zł ? :whistle:

Jeśli już koniecznie bez kabla, który mimo wszystko nadal jest bezapelacyjnie najlepszy to w związku z tym, że radiówki i podczerwień należy omijać szerokim łukiem faktycznie skazany jesteś na BT ale nie pierwszy lepszy tylko w wersji aptX, innej nie ma co brać pod uwagę, tylko nie wiem czy za 250 zł znajdziesz cokolwiek, może coś z używanych.

A tu niedawny wątek o tym samym - tak ciężko się rozejrzeć ?
www.hi-fi.com.pl/forum/16-pc-audio/27244...gry-pc-do-250z%C5%82

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

bezprzewodowe słuchawki do 250zł 2017/08/20 15:54 #438999

Głupią ze mnie robisz czy jak? Myślisz że nie czytałam nie szukałam?... masakra
Otóż uświadom sobie, że przytoczony przez Cb temat czytałam i nie był on dla mnie wystarczający jak i dokończony.
Przytoczyłeś sb kawałek mojej wiadomości a co z resztą?
Napisałam, że w miarę możliwości. Zdaję sb sprawę że bezprzewodowe to nie to samo co przewodowe...
Nie równaj wszystkich z ziemią

Mam ograniczony budżet, zdecydowałam że chcę bezprzewodowe i szukam czegoś najlepszego w owej cenie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

bezprzewodowe słuchawki do 250zł 2017/08/20 16:25 #439000

na szybko przeleciałem rynek takich słuchawek do 250 do kupienia sama mizeria a po mizerii wiadomo sraczka , to tak jakby wybierać w przewodowych za 60 ,100 zotych na pewno nie jest to nawet pół poziomu kosów
nerwy po co po prostu to nie ,,chodliwy" temat na tym forum większość userów wyrosła ze sprzęcików po stówie celuje w wyższy poziom

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Jarek2176.

bezprzewodowe słuchawki do 250zł 2017/08/20 17:01 #439001

Jeśli ma być niedrogo i nowe, to pozostaje tylko aliexpress.com ;-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

bezprzewodowe słuchawki do 250zł 2017/08/21 21:48 #439010

Zasugerowałem delikatnie, że pomysł jest nieco niedorzeczny, a o "równaniu z ziemią" to masz małe pojęcia, zwłaszcza biorąc pod uwagę typowe wymiany zdań na audiofilskich forach, choćby tym, nie mówiąc już o Audiostereo.

Wątek który podałem zawiera link do znacznie bardziej rozwiniętego tematu na Audiostereo i w sumie to o niego mi właśnie chodziło ale nie wkleiłem linku bezpośredniego bo założyłem błędnie (nie pierwszy to mój raz ale nadal chcę wierzyć, że ludzie to inteligentne i spostrzegawcze istoty), że go widać i czysta ciekawość powinna pokierować nam kursor na niebieskie literki. Z lektury wątku który porusza szereg również pobocznych zagadnień dowiedziała byś się, że po prostu nie ma dobrych ani nawet średnich produktów w tej cenie spełniających Twoje wymogi.

A żeby nie posądzać mnie o "równanie z ziemią" ludzi którzy nie mają na słuchawki kilkuset złotych dodam, że najczęściej używam zwykłych słuchawek, które na wyprzedaży kupiłem za 120 zł, a nowe były warte nieco ponad 200.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez John 1.5 V.

bezprzewodowe słuchawki do 250zł 2017/09/19 15:19 #439281

Pani w sklepie poleciła mi te www.morele.net/sluchawki-philips-shc5100...arne-359383/suchawki Philipsa . Miał może ktoś ten model, bo zastanawiam się nad zakupem?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

bezprzewodowe słuchawki do 250zł 2017/10/19 10:31 #439741

Bardzo dobrze czytałem o Bluedio T4 Turbine www.al.to/p/368602-sluchawki-bezprzewodo...edio-t4-turbine.html ostatnio była promocja za 250 zł

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

bezprzewodowe słuchawki do 250zł 2018/05/23 21:43 #443216

Bezprzewodowe sluchawki to od lat dla mnie Aftershokz jest faworytem. Trekz Air są bardzo lekkie, wytrzymałe i mają bardzo fajny dźwięk. Polecam sprawdzić :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

bezprzewodowe słuchawki do 250zł 2021/02/06 18:16 #450104

Polska marka Audictus, znacie? Mam od nich słuchawki Adrenaline. Na prawdę super się sprawdzaja. Idealne dla osób aktywnych, nie wypadają z uszu nawet podczas biegania

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

bezprzewodowe słuchawki do 250zł 2021/02/06 20:09 #450106

Naprawdę uważasz, że nikt nie zauważy, że tylko reklamujesz, bardzo nachalnie i nieporadnie, te plujawki?
I to w dwóch wątkach to samo.
Co to ma być, praca zdalna? Chcesz zarabiać na życie wykopując wątek z prehistorii forum i tak z dupy, nie proszony proponować coś czego nikt nie potrzebuje? Żenujące :sick:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

bezprzewodowe słuchawki do 250zł 2021/02/07 08:26 #450107

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

bezprzewodowe słuchawki do 250zł 2022/01/16 18:27 #451079

Już stary wątek, ale pojawiły się widziałem słuchawki Audio Technica ANC500, w cenie 300 zł. Więc jak ktoś by jeszcze szukał. to warto ich posłuchać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator