HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Zestaw głośników bezprzewodowych + wzmacniacz do butiku 2017/03/14 11:38 #437135

Szanowni Forumowicze,

Potrzebuję pomocy w dokonaniu zakupu zestawu głośników + wzmacniacza do butiku/sklepu.

Przestrzeń handlowa w moim sklepie ma ok. 72 m2 - jest to podłużny lokal o długości 16 m i szerokości 4 m. Chciałbym uniknąć nadmiernej ilości kabli, więc wydaje mi się że potrzebowałbym czterech głośników bezprzewodowych umieszczonych w każdym z 4 kątów + wzmacniacz podpięty do komputera lub Apple TV. Proszę o pomoc w dobrze sprzętu.

Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zestaw głośników bezprzewodowych + wzmacniacz do butiku 2017/04/17 10:38 #437764

Dzień dobry.
Moim zdaniem zdecydowanie najlepszą opcją będzie stworzenie systemu na bazie głośników Sonos bądź Heos. Zastosowanie 4 szt., ewentualnie 6 szt. Sonos Play:1 bądź pakietów Denon Heos 1 Duo Pack zapewni bardzo dobre nagłośnienie powierzchni. System taki jest wyjątkowo prosty w obsłudze poprzez smartphone lub tablet z systemem iOS lub Android, daje praktycznie nieograniczone mozliwosci odtwarzania muzyki z serwerów, stacji radiowych internetowych oraz obsługi streamingu (Sonus także App,e Music).

Przyjrzyj się proszę mojej propozycji, w przypadku pytań oraz oferty finansowej dla forumowicza oczywiście służę pomocą. Zapraszam jednak serdecznie do naszego salonu na prezentację.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Salon audio-video Q21
Pomagamy, doradzamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.
Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Hi-Fi i Muzyka - zapytaj o ofertę!
Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator