HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Wampiry, wilkołaki i inne 2013/12/15 09:07 #412800

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar
  • Gość
  • Gość
Po co w historii takie prawdziwe wampiry istnieją i wystarczy zrobić im nic z zabijania: i ciemnej mocy na swoje programy nie mają, ale kogo zabiją i szczególnie wyśsią niewiastę to potem im musi dziękować, bo jej mówią jak dzieci są zabijane i ma szczęście ich niemieć.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Wampiry, wilkołaki i inne 2013/12/30 19:41 #413509

Wampiry to też moje małe hobby i z moich ulubionych filmów na pewno polecę Ci "Bram Stoker's Dracula" F. F. Coppoli.
Ze starszych i klimatycznych w inny sposób "Nosferatu" Herzoga.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wampiry, wilkołaki i inne 2014/10/05 10:26 #418967

Jako że ostatnio zrobiłem sobie odskocznie od amerykańskich i temu podobnych megaprodukcji, obejrzałem dwa filmy z gatunku horror-wojenno-czarnohumor: Zombie SS i Zombie SS2. Pierwszy przeleciał. Drugą części obejrzałem kilka razy i nadal czuję niedosyt. Dla chętnych dostępny: www.cda.pl/video/1351393e/Zombie-SS-2--D_d-Sn_-2-2014-Napisy-PL

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wampiry, wilkołaki i inne 2014/10/09 19:07 #419031

  • Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817
Komedia o wampirach taka, jaką miała być od początku.
Lekka, naprawdę zabawna z finezyjnymi aluzjami do klasyki gatunku i nie tylko.
Jakże różna od wersji producentów skierowanej do debila amerykańskiego, z którą wtedy Polański nie chciał mieć nic wspólnego.
I słychać wreszcie oryginalną muzykę Komedy.
Naprawdę warto!
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa
Ostatnia edycja: przez Iro.

Wampiry, wilkołaki i inne 2014/10/16 12:33 #419158

Ooo, dobrze, że ktoś odkurzył "Nieustraszonych pogromców wampirów", weszłam na ten temat po to, by polecić właśnie ten film :) Sama nabyłam go w jakimś sklepie po 4 zł gdzie często sprzedają filmowe serie z gazet (w tym przypadku była to oczywiście seria poświęcona Romanowi Polańskiemu)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wampiry, wilkołaki i inne 2014/10/16 13:28 #419159

  • Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817
...nie "ktoś" - tylko JA

B) :P :S :) ;)

Też zapłaciłem 4 zł - w takich sklepach sporo teraz podobnych perełek: niechodliwych, niesprzedanych z "wypasionych" serii książkowych.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa

Wampiry, wilkołaki i inne 2014/10/24 09:07 #419351

"ktosiu" Iro, mnie takich rzeczy nie trzeba mówić! Niektórzy namiętnie buszują w second handach i cieszą się jak dzieci gdy coś fajnego znajdą - u mnie jest tak samo, tylko że ja "poluję" na filmy w sklepach po 4 złote. Moje największe (pod względem cenowym) trofeum to trylogia "Władca Pierścieni", która kosztowała mnie całe...9 zł :P

A propos wampirów to też wychodziła swego czasu taka "gazetowa seria" - jeszcze czasem niektóre części widuję we wspomnianych sklepach

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez pogodna.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Maciej StryjeckimlgbarthredakcjaModerator