HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Wampiry, wilkołaki i inne 2006/04/04 03:23 #96067

Ostatnio nadrabiam zaległości z tych krwiopijczych tematów. Powiem, że największe wrażenie zrobił na mnie Underworld (czy ktoś był w kinie na "dwójce"?, jak to bywa z drumi czściami, wiemy... Mnie najbardziej rozczarował Blade i nieprawdopodobna kicha - Resident Evil, chociaż 1 część była niezła). Możecie polecić coś wartego obejrzenia?
Rozumiem, że walor artystyczny tych produkcji nie dorównuje Felliniemu, ale kiedy widzę dobrą fabułę, sprawną realizację i tempo akcji jestem zadowolony.
Do "Spalonych słońcem" i tak wrócę. Swoją drogą to niezły tytuł dla horroru, choć ten film też czasem trąca horrorem :wink:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

z Konopi, jak ten głupek, co się wyrwał

Wampiry, wilkołaki i inne 2006/04/05 00:13 #96263

Nie mogę nic Ci zaproponować, bo to co ostatnio (powiedzmy w ciągu ostatnich kilku lat) miałem sposobność obejrzeć to niestety co najwyżej przeciętność. Zwykłe łubudu, ładnie (czyt. efekciarsko) opakowane, nic więcej. Nakręcone chyba tylko po to, żeby subwoofer napierdalał, że tak brzydko się wyrażę :oops:
No, ale skoro Resident Evil 1 czy Underworld Ci się podobały, to może Van Helsing, Blade 2 (Blade 3 mogę polecić tylko na Twoją odpowiedzialność)?
Generalnie - szkoda czasu. Lepiej obejrzeć po raz wtóry "Draculę" Coppolli, tudzież "Wywiad z wampirem" Jordana, bądź - o ile nie widziałeś - świetny debiut (chyba) Tony'ego Scotta "Zagadka nieśmiertelności", dla mnie jeden z najciekawszych jego filmów w dorobku.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pozdrawiam
Adam

adamm@hi-fi.com.pl

Wampiry, wilkołaki i inne 2006/04/05 02:41 #96275

Van Helsing mi się podobał i jeżeli jest coś na tym poziomie, to z przyjemnością obejrzę. Natomiast kolejne "Blejdy" były poniżej krytyki. Budżet - B, a nawet C.
Tak jak trzeci "Obcy", który psuje oglądanie całej sagi. Jest w pudełku z innymi, ale zawsze sięgam po "jedynkę" i "czwórkę".

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

z Konopi, jak ten głupek, co się wyrwał

Wampiry, wilkołaki i inne 2006/04/05 02:45 #96276

Mówisz, Zagadka Nieśmiertelności... postaram się zobaczyć, dzięki! :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

z Konopi, jak ten głupek, co się wyrwał

Wampiry, wilkołaki i inne 2006/04/05 11:24 #96315

Tak jak trzeci "Obcy", który psuje oglądanie całej sagi. Jest w pudełku z innymi, ale zawsze sięgam po "jedynkę" i "czwórkę".


A powinieneś sięgać po "jedynkę" i "dwójkę" bo czwórka to też lekki gniot :)

Z horrorowatych filmów polecam przez wielu uważanego za totalną kaszanę "Jeźdzca bez głowy" Nie wiem czemu ,ale mogę oglądać go bez końca...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

www.weterani.tk
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierzą w ich prawdziwość." - Abraham Lincoln
"Nagraj mi ten sam plik na różnych CD-rach, za każdym razem odgadnę, czy włożyłeś CDR sony, verbatim, czy tdk. Za każdym razem." - jędrek z audiostereo

Wampiry, wilkołaki i inne 2006/04/06 16:26 #96603

Horrory które mogę polecić:
1. Egzorcysta
2. Omen
3. Dziecko Rosemary
4. Zemsta po latach
5. Harry Angel
6. Armia Boga
7. Martwe Zło
8. Dog Soldiers

I nie próbuj przypadkiem oglądać "drugich części"

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wampiry, wilkołaki i inne 2006/04/06 17:39 #96609

"Martwe Zło" klasyka :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

www.weterani.tk
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierzą w ich prawdziwość." - Abraham Lincoln
"Nagraj mi ten sam plik na różnych CD-rach, za każdym razem odgadnę, czy włożyłeś CDR sony, verbatim, czy tdk. Za każdym razem." - jędrek z audiostereo

Wampiry, wilkołaki i inne 2006/04/07 08:00 #96684

Egzorcyzmy Emilli Rose (świetne na DUŻYM ekranie), sugestywna muzyka
Zejście - dobra idea, gorsze wykonanie
Straszny Film - parodia prawie wszystkiego

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

FLAT EARTH Rules!
Stereo: Linn Majik DS, Linn Majik Kontrol, Linn Majik 4100 -> Linn Katan Aktiv
Słuchawki: Naim Headline + Naim HiCap -> Grado SR-60

Wampiry, wilkołaki i inne 2006/04/07 13:31 #96737

"Huntig" ale tylko z orginalną scieżką. Jeden z nielicznych horrorów z klimatem. Czysta klasyka, bez flaków i gnijącego mięsa
pozdr

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

pozdr

Biegnę siły swe wszystkie biegowi oddając...
Słucham pośród krzyku piękna ciszy poszukując...

Wampiry, wilkołaki i inne 2006/04/09 02:00 #96896

A ja polece Boogeymana, z ostatnich tytułów o wiele lepszy niż klucz do koszmaru.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Avance 670/660/630 Nad T762/372, BDP 7500, Albedo/Vdh/Wireworld/Sharkwire/Cabletalk/Ixos Panas 37PX80 C+ Ferguson Ariva200

Wampiry, wilkołaki i inne 2006/05/10 01:10 #101657

A widzaił ktoś drugą część "Underworld" ? Jak się ma do jedynki?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

z Konopi, jak ten głupek, co się wyrwał

Wampiry, wilkołaki i inne 2006/05/16 15:31 #102817

Sam nie oglądałem, ale podobno jeszcze lepszy niż pierwsza część. Co do tematu bardziej może duchowego to wczoraj wyszły na dvd egzorcyzmy Emily Rose. Polecam, ze względu na ścieżkę audio też.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Avance 670/660/630 Nad T762/372, BDP 7500, Albedo/Vdh/Wireworld/Sharkwire/Cabletalk/Ixos Panas 37PX80 C+ Ferguson Ariva200

Wampiry, wilkołaki i inne 2006/05/19 23:46 #103570

TV Trwam to jest najlepszy horror ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wampiry, wilkołaki i inne 2006/05/20 08:26 #103586

Al3x napisał: Sam nie oglądałem, ale podobno jeszcze lepszy niż pierwsza część. Co do tematu bardziej może duchowego to wczoraj wyszły na dvd egzorcyzmy Emily Rose. Polecam, ze względu na ścieżkę audio też.

Oglądałem wczoraj - również polecam - pozycja obowiązkowa !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wampiry, wilkołaki i inne 2006/05/20 21:10 #103668

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Im mądrzej tym głupiej.
W.Gombrowicz
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Maciej StryjeckimlgbarthredakcjaModerator