HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Jaki Film Na Dzisiaj?? 2006/01/06 20:05 #74963

"Wszystkie poranki świata" - wciąż jestem w nim zakochany...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

To, co raz zostało zobaczone [usłyszane], już nigdy nie może powrócić do chaosu.
V. Nabokov

Jaki Film Na Dzisiaj?? 2006/01/08 16:58 #75456

nabuchonodozor7 napisał:

Adamm napisał: Mam już zamówione bileciki na niedzielę :D :D
Na szczęście namówiłem rodzinkę na wersję z napisami, a niech tam - czytać potrafią. :D :D
Mam nadzieję, że nie będzie to film w stylu Jumanji.

Ja też się chyba wybiorę na kroniki. Koniecznie napisz coś o tym filmie: realizacja, fabuła, no i przede wszystkim jaki dźwięk. Jak wyjdzie na DVD z przyjemnością nakarmię nim mój system KD - on lubi (b) dobre realizacje :wink: :wink: :wink: :wink:

Filmu "Aleksander", mimo że nagrany w DTS-ES, zbytnio nie polubił. Ja też :lol: :lol: :lol: :lol:



No i obejrzałem te opowieści. :D
Fajna bajka, sprawnie zrealizowana. Osoby z wyobraźnią nie będą czuć sie zawiedzione. Jest sporo momentów wzuszających, jak i śmiesznych. Jest jasno określone dobro i zło.
Do "Władcy... temu filmowi dość daleko (pod względem realizacyjnym i nie tylko), ale nie aż tak, jak by się wydawało. :)
King Kong też mi się bardziej podobał. :D
Niemniej, gorąco polecam, szczególnie na wspólny, rodzinny wypad do kina :D . Prawdziwe kino rodzinne. :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pozdrawiam
Adam

adamm@hi-fi.com.pl

Jaki Film Na Dzisiaj?? 2006/01/08 18:31 #75482

  • nabuchonodozor
  • nabuchonodozor Avatar
  • Wylogowany
  • Wielki Mistrz Forum
  • Wielki Mistrz Forum
  • Posty: 11681
->> Adam
Wielkie THX Ultra 3. Dzięki :wink: :wink: :wink: :wink:
Co do King Konga pójdę na 100% po tym jak widziałem trailer na jednej ze stron - robi wrażenie :D :D :D :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

    . . . . . : : : : : Y a m a h a
. . + . . A v a n c e . . + . . B .&. W : : : : : . . . . .

Jaki Film Na Dzisiaj?? 2006/01/08 21:46 #75618

Znalazłem ostatnio bardzo ciekawy film z Malkovichem pt. "Ripley's game". Dla mnie jest to majstersztyk kina psychologicznego bez głupiutkich czarnoskórych pomocników gliniarzy (nie jestem rasistą!!) , albo płytkich dialogów. Naprawdę polecam!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

what is that sound....which ringin`to my ear...

Jaki Film Na Dzisiaj?? 2006/01/08 22:03 #75653

Jestem świeżo po "seansie" "Apartamentu" w C+
Sporo osób mi go polecało.
No jak dla mnie - kupa :? . Przykład jak prostą rzecz można pogmatwać do granic zdrowego rozsądku.
Prawie dwie godziny nudy. Nie polecam. :?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pozdrawiam
Adam

adamm@hi-fi.com.pl

Jaki Film Na Dzisiaj?? 2006/01/08 23:30 #75818

Miałem własnie ogladac ten film na C+ ale przyniusł mi kumpel Pitbulla podobno film inny od serialu a tu lippa bo jest to samo nawet gorsze bym powiedział.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jaki Film Na Dzisiaj?? 2006/01/15 23:26 #77781

Przed chwilą skończyłem oglądac Plan Lotu



Film przez pierwsza godzine jest naprawde dobry trzyma w napiecu!!Ale pozniej rezyser lekko sie pogubił ale tak czy tak oglada sie go dobrze dzwiek jest ładnie rozłozony ale bez fajerwerków.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jaki Film Na Dzisiaj?? 2006/01/16 00:23 #77804

No i obejrzałem dzisiaj (a w zasadzie wczoraj) w C+ kolejną kupę :?
"The Grudge - Klątwa"

Nieciekawe :?
Oczywiście nie polecam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pozdrawiam
Adam

adamm@hi-fi.com.pl

Jaki Film Na Dzisiaj?? 2006/01/16 00:34 #77809

  • nabuchonodozor
  • nabuchonodozor Avatar
  • Wylogowany
  • Wielki Mistrz Forum
  • Wielki Mistrz Forum
  • Posty: 11681
Ja widziałem w czwartek na DVD Obcy kontra Predator. Film co prawda już dosyć stary. Niemal bardzo dobra ścieżka dźwiękowa - zwłaszcza przejścia pomiędzy kanałami.
Potwierdza się opinia, że ten film jest taki sobie. Ja to trochę sprecyzuję. Film trwa trochę ponad 1,5 godziny i mam wrażenie, że fabuła filmu od początku jest tak zrobiona, aby zmieścić sie w tych 97 minutach.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

    . . . . . : : : : : Y a m a h a
. . + . . A v a n c e . . + . . B .&. W : : : : : . . . . .

Jaki Film Na Dzisiaj?? 2006/01/16 01:05 #77810

lolo napisał: Podobnie mam z "Królową Margot" gdzie sama tycjanowska strona wizulana zapiera lekko dech w piersiach.


Co do strony wizualnej zgoda, ale czy jesteś w stanie przeżyć muzyczną chałturę Bregovicia? Ja ledwo zdzierżyłem. Najbardziej ubawił mnie cytat z Mesjasza w scenie ślubu w katedrze. Ni przypiął ni przyłatał. Reszta to pretensjonalny, muzyczny kicz.

A Orlando to jeden z moich ukochanych filmów. Wyszperałem gdzieś nawet płytę z muzyką. Niestety, mocno okrojona w stosunku do filmowego pierwowzoru.
Pzdr.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Przyjemności uszu mocno mnie oplątały i ujarzmiły.
św. Augustyn

Jaki Film Na Dzisiaj?? 2006/01/25 23:17 #81390

Piła II



Bardzo dobra kontynuacja!!Jezeli podobała sie wam pierwsza czesc nie zawiedziecie sie swieza,zaskakująca i trzymajaca klimat POLECAM!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jaki Film Na Dzisiaj?? 2006/01/26 09:27 #81442

A ja plecam "Wehikuł Czasu" i "Bad Boys II" - zwalaszcza scena poscigu.
Jezeli chodzi o "wehikuł czasu" to jest to chyba jedyny film w ktorym efektowe glosniki mnie przestraszyly... Mialem iedys przytjenosc ogladania tego filmu wieczorem jak bylem sam w domu, film zalicza sie do kategori fantastyki naukowej i nie ma tu mowy o thilerze albo horrorze. Maksmalne wluzowanie przerwal okropny jek potwora z odchlani ktory zrealizowany byl bardzo glosno w prawym efekcie. Masakra :D:D.
P.S droge bez powrotu - tez polecam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jaki Film Na Dzisiaj?? 2006/01/26 10:37 #81461

gutten napisał:

lolo napisał: Podobnie mam z "Królową Margot" gdzie sama tycjanowska strona wizulana zapiera lekko dech w piersiach.


Co do strony wizualnej zgoda, ale czy jesteś w stanie przeżyć muzyczną chałturę Bregovicia? Ja ledwo zdzierżyłem. Najbardziej ubawił mnie cytat z Mesjasza w scenie ślubu w katedrze. Ni przypiął ni przyłatał. Reszta to pretensjonalny, muzyczny kicz. ..

Toć on zawsze gra tę samą muzykę. Mnie to już nie wzrusza od dawna. A czy kicz? Raczej nikifor.. a nikifor swój urok ma... taki ... nikforyczny.. :wink:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Im mądrzej tym głupiej.
W.Gombrowicz

Jaki Film Na Dzisiaj?? 2006/01/28 08:18 #81877

Obejrzałem ''6 Batalion'' - jak ktoś lubi filmy wojenne, to można obejrzeć...
Dźwięk przeciętny, obraz dobry, fabuła na faktach.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Exposure (mod.) & Musical Fidelity & Gustard (mod.) & Singxer (mod.) & HQ Player (Signalyst) & Denon (avr) & Avance Dana & Wharfedale & MF608 (mod.) & Sennheiser & Nemesis Audio Project & Albedo & Sonus Oliva & Audioquest & Cordial & WireWorld & iFi & Tomanek (Tap) &...

Jaki Film Na Dzisiaj?? 2006/01/28 15:52 #81925

  • nabuchonodozor
  • nabuchonodozor Avatar
  • Wylogowany
  • Wielki Mistrz Forum
  • Wielki Mistrz Forum
  • Posty: 11681
Oglądnąłem właśnie film na DVD: Batman Początek. Przyznam szczerze, że do tego filmu podchodziłem trochę z obawami czy ten film mi się spodoba. Nie mam tutaj na myśli przykrego faktu, iż kolejne kręcone części o przygodach super bohatera były gorsze od poprzedniej, ale myślałem, że nie będzie to specjalnie interesujący film... no co może być szczególnego w pokazaniu jak John Wayne staje się Batmanem... Okazuje się, że film jest bardzo ciekawy, zupełnie inny niż poprzednie kręcone... Spotkałem się, jeszcze rok temu, z wieloma opiniami, że Batman Tima Burtona to jest najlepsza część, że Batman Forever i Batman i Robin Joela Shumahera są takie sobie, najgorsze. :? :? :? :?

Batman Początek: dynamiczna akcja, muzyka, efekty audio i wizualne, klimat, postać tytułowego bohatera chwilami przerażająca, co ciekawe samo Gotham City jest tutaj bardziej nowoczesne i "czystsze" niż we wszystkich poprzednich, ogląda się go zupełnie inaczej niż przeefektownego Matrixa. Reasumując: dużo zalet, mało wad :D :D :D :D

Gorąco polecam :wink: :wink: :wink: :wink:

No to zrobiła mi się mini recencja :lol: :lol: :lol: :lol:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

    . . . . . : : : : : Y a m a h a
. . + . . A v a n c e . . + . . B .&. W : : : : : . . . . .
Moderatorzy: Maciej StryjeckimlgbarthredakcjaModerator