HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Wasze ulubione stare filmy

Wasze ulubione stare filmy 2016/07/27 07:01 #434730

• Luxion
  • Luxion Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Użytkownik forum
  • Użytkownik forum
  • Otrzymane podziękowania: 0
Przyznam, że wyjątkową sympatią darzę stare filmy polskie. (play riddle school 2 free)A osobliwie te z
lat 60. i końca 50. A szczólnie Wojciech Jerzy Has był zdolny stworzyć taki
niezwykły klimat. (play free dune buggy game ) I ci aktorzy, którzy wtedy grali - Kobiela, Cybulski,
Maklakiewicz, Opaliński. Nie to co te dzisiejsze Mroczki, Małachy czy inne
patałachy.
tags: color switch online free

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnio zmieniany: przez Luxion.

Wasze ulubione stare filmy 2016/07/28 08:48 #434752

• Emily185
  • Emily185 Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik forum
  • Użytkownik forum
Ha, dopiero co w TV powtarzali Popiół i Diament wg Wajdy. To tak a
propos wspomnianego przez Ciebie Zbyszka Cybulskiego. Kiedy pierwszy
raz oglądałem ten film zrobił na mnie niesamowite wrażenie i nawet
teraz, po latach, pewne sceny z tego obrazu odbieram z takim samym
przejęciem. free funny ringtones
Szkoda, że Cybulski tak wcześnie i tak tragicznie odszedł z tego
świata.
iphone ringtones download and best guitar ringtones

Ostatnio zmieniany: przez Emily185.

Wasze ulubione stare filmy 2017/09/22 14:51 #439299

• julek15
  • julek15 Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik forum
  • Użytkownik forum
Ze starych filmow to Milczenie Owiec ;) Klasyka

Ostatnio zmieniany: przez julek15.

Wasze ulubione stare filmy 2017/10/13 13:19 #439676

• Mati65
  • Mati65 Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik forum
  • Użytkownik forum
Ja to bym mógł w kółko oglądać Władcę Pierścieni, ale nie jest to aż taki stary film.

Wasze ulubione stare filmy 2017/10/19 10:36 #439742

• JacekB
  • JacekB Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik forum
  • Użytkownik forum
Uwielbiam stare dobre filmy
Killer
Killerów dwóch
Czas surferów
itp

• Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckimlgbarthredakcjaModerator
Włącz/wyłącz Emotikony Historia Małe info Kide Chat

Powered by Kide Shoutbox

21:03-- Jarek2176: Płytki czyste audio może z dodatkami ? , na zachodniopomorskim chameryka jak w Stanach złajdaczonych , tam też się pop....ło latem śnieg :D
21:07-- John 1.5 V: Ale inne płytki z dodatkami (teledyski, bonusy koncertowe w plikach mp3) widzi i zawartość audio zgrywa się bez problemu.
21:12-- John 1.5 V: Jedynym "gupim" urządzeniem którego nie obchodzą takie zabezpieczenia jest mój wysłużony już nieco DVD pionka, problem jednak w tym, że zrzuca tylko do mp3 (128 lub 320) w dupę innowacyjny rwał jego nać sprzęt :S
21:14-- Jarek2176: kara za piratowanie będziesz słuchał empeczów :D :D , nie ładnie kupować piraty
21:19-- John 1.5 V: Zaszpanuję, a co tam ... to są panie oryginały, ze sklepu normalnie za duży hjas, po 3, 4 dychy płaciłem, a nie jakieś tam biedacedeery.
21:21-- John 1.5 V: Choć prawdę mówiąc naoglądałem się w żuciu piratów (kolega kupował, ja miałem raptem dwa - serio) i dziwnym trafem każdy był ... tłoczony !
21:23-- John 1.5 V: A jak kiedyś z Fafniakiem kupiliśmy "se" płytkę w sieci wprost od muzyka przez jego stronę to przyszedł ... a jakże CD-R. Na pociechę na kartonikowej kopercie mam odręczny autograf.
21:29-- Jarek2176: jakieś 9-10 lat temu czytałem w jakimś piśmie audio ,że był jeszcze jakiś ''kod " poza kopy controlled , tylko już nie pamiętam o co chodziło ale coś ze zgrywaniem związane
21:34-- John 1.5 V: To może być to. Napęd widzi kod który mu mówi, że nie widzi co widzi więc nie widzi. A miało być tak pięknie. Mówili "graj z plików", "to to takie łatwe" mówili.
21:35-- John 1.5 V: Pogrzebię w ustawieniach Plextora, może przywrócę mu wzrok, albo przynajmniej nauczę ignorancji.
21:41-- John 1.5 V: Ale to już jutro. Odmeldowuję się do wyrka.
21:41-- Jarek2176: pogrzeb w necie na pewno gdzieś coś musi pisać , jestem pewien że czytałem na papierze to w necie też musi być mam tego za dużo żeby przewalać ale było na pewno , jakieś 300 miesięczników w piwnicy
8:20-- Jarek2176: dobry , tu coś o tym znalazłem https://pclab.pl/art392.html czyli zwykły cedek odtworzy , przy zgrywaniu dostaje głupawki
8:21-- Jarek2176: https://pclab.pl/art392.html
13:43-- John 1.5 V: Z objawów wynika, że to Key2Audio i akurat mój Pleksiu należy do tych na które to działa.
13:47-- John 1.5 V: Niestety na razie nie znalazłem wątków o tym jak nauczyć ignorancji Plexa. Trzeba będzie chyba spróbować na innym kompie zainstalować EAC-a.
22:24-- dp014: Hej, czy słuchawki AKG N20 to dobry wybór ? Lepsze od Senheiser Momentum In ear ??
10:04-- John 1.5 V: Załóż jedne i drugie na głowę, pochodź chwilę, posłuchaj czegoś to się dowiesz. Brzmienie brzmieniem, ale wygoda też jest bardzo ważna więc ... nie ma innej metody jak pomacać się ze słuchawkami przed zakupem.
12:49-- dp014: Aha. Tylko wiesz że to są słuchawki dokanałowe? Takich raczej nie bardzo założę w sklepie na głowę...
13:14-- John 1.5 V: Sklepy mp3store mogą być tu pomocne bo maja egzemplarze pokazowe. W dokanałówkach tym bardziej wolałbym sprawdzić brzmienie i czy np. kabel ciochrając po ubraniach nie przenosi tego na słuchawki (to cholernie irytująca właściwość wszelkich "in-Ear-ów" )
13:16-- John 1.5 V: A i z basem może być problem bo np. w moich RHA niezaleznie do założonych pianek czy gumek wystarczy lekko przesunąć słuchawkę w uchu i jest "po basie", straszne gówno, dlatego leżą (choć warte ponad 400 zł) i używam prostych zakładanych na głowę AKG 420 (teraz dostępne jako Y30).
21:15-- Piotr24: Jaki wzmaczniacz do kolumn dynaudio excite x38 do 10 tys jakies sugestie :)
16:26-- Jarek2176: dobry , dostałem ''gift" od sąsiada , cd z Mozartem słyszał jak u mnie leci operowe '' wycie '' zostałem melomanem na bloku :D :D
9:29-- John 1.5 V: Czyli od teraz "szacun" na dzielni czy raczej dziwne spojrzenia i wytykanie palcami "patrz, to ten co słucha muzyki" ? (zamiast jak człowiek rapopierdolenia i postękiwania.
17:04-- Alekdander 40: Kupie chord odysey 2. 2×2,5m w dobrej cenie
16:12-- Kotomysz: Witam wszystkich :-)
16:13-- Kotomysz: Szukam kogoś kto ma ONKYO TX SR875
10:25-- Top HiFi: Witamy,
6:25-- John 1.5 V: Znowu w SB lista niepotrzebnych nikomu rzeczy, więc należy się spodziewać wysypu wątków o tak samo niepotrzebnej treści, tylko najpierw jakiś nieogar musi się zorientować, że użył SB zamiast założyć wątek.
10:13-- Jarek2176: dobry, grzeję lutownicę i idę rzeźbić w kolumnach ;)
12:36-- John 1.5 V: Wymieniasz paciorki w zwrotnicy czy będziesz wypalał ornamenty ?
15:12-- Jarek2176: paciorki zwrotnica niezbyt dopracowana 3 elementy :D a głośniki całkiem całkiem obkułem się na diyaudio i stroję na słuch głuchego :D :D , posiłkując się agk 701 i płytą testową
16:29-- Jarek2176: Dobry, uff coś się wyłania z mułu :D
22:58-- Jarek2176: Panowie nie pokazujcie tego żonom , można stracić wypłatę jak zobaczy wypasione ''hand bagsy" :D
17:56-- Jarek2176: były linki do szmat i badziewia ale Ktoś posprzątał
15:26-- Jarek2176: Dobry , cos pusto na forum , porozjeżdżali sie po Hawajach i innych Jajorkach :D

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wysyłać wiadomości, zerejestruj or zaloguj