HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Film: Lincoln online 2015/06/26 22:25 #425274

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Witam!
Film jest dokumentacją zdarzeń z komputera, gdzie wszystkie żydy mówią po polsku i co się w komputerze dzieje, to zaraz podobnie na planecie Ziemia.
Wiem to, bo to mnie, jak na filmie, miał Abraham Lincoln. Nie jednokrotnie pisałem, że to ta sama genetyka Lincolna miała programy jak dla boga, na ojca wszystkich ludzi w Wszechświecie i Lincoln mówił, że innych synów nie potrzebuje jak ja i był to chyba żyd izraelski, który pokazał mi swój rodowód jak na harmonijce wielkości kart do gry, która zwinięta wyglądała jak mała książeczka i chciał, abym mógł z tej książeczki odczytać jego rodowód.
Historia Lincolna i moja doszła do tego, aby nas obu w ogóle nie było i na filmie po jego zabiciu krzyczę: TAT, to znaczy chyba to samo, że nas w ogóle niema.

Kennedy też minie miał i został zabity, po prostu na NASA mnie adaptował i musiał szybko zakończyć wojnę w Wietnamie, boby mnie nie mógł mieć i chyba z dwóch powodów został zabity.
Podobnie adaptowała mnie jako syna nauczycielka Liceum ogólnokształcącego Nadbererzna, w czasie kiedy chodziłem do szkoły LO i Kus zabiła mnie jej na raka mózgu i potem mając depresję niepotrzebnie pojechała do Jarosławia (Jarosława Kaczyńskiego, rodziny Wojciechowskiego, która przez całą historię pomaga w domach wariata zabijać ludzi).

Macie obraz jak żyją żydy w komputerze jak Kus to jakoś zrobiła i dlatego jako że jest analfabetką wszyscy mówią po polsku, po prostu nie będzie dla każdego żyda z osobna robić translator lub coś takiego.
Zatem jest to też dowód polskiej władzy całego zła Wszechświata i pochodzącej z Polski i obecnie najgłupszym obrazem ich rodzin w polskim rządzie jest Jarosław Kaczyński z swoim Herodem-wilkołakiem-wampirem-wojciechowskim i na dodatek z zapasem skór dziecięcych -ale władza!

Istnienie genetyki takiej jak moja i czasu wcześniej jak istnienie Wszechświata było związane z wykorzystaniem z zabijania jej na moc kosmosu, co wykorzystał Kusy, odtwarzając tą genetykę rodziną Kuszaj i Pietrycha.
Oprócz mocy Wszechświata i wielu rożnych dodatkowych i zawsze nie legalnych programów są inne dowody istnienia genetyki jak moja i z nią związane rzeczy np. : sama nazwa Warszawa, hejnał z wieży mariackiej, godło polskiego białego orła -co Jarosław Kaczyński wykorzystuje przestępczo, niszcząc mnie jako nie NASA na zawsze i tylko jeden raz żyjącego normalnie w tym czasie jaki jest teraz, co normalnie powinno spowodować koniec Wszechświata, ciekawe inne moje genetyki chce hodować do państwowych celów propagandy, a inne zabijać na moc, a mnie z swoim swojej rodziny Wojciechowskim Robertem zabić jak che i wiecznie to robić i nie zależnie czy moja osoba umrze, co nie może zrobić, bo jak umrę, skoro się urodziłem i żyję, to sam nic mam z tego kradzenia i zabijania mojej genetyki.
Co już się kiedyś zmieniło z polityki Kaczyńskiego i jego Wojciechowskiego? NASA sądy powstałe z zabijania genetyki jak moja w sądach zrobiły się na świeckie sądy, w stroju urzędników państwowych, a nie w togach sędziowskich jak było, został zmieniony hejnał z wierzy mariackiej, zaczęły znikać białe orzełki z koszulek polskich sportowców, za Wojciechowskiego prezydenta Busza Amerykanie weszli do Azji, bo z wyroku złomowania dwóch źle wybudowanych wieżowców sami zrobili propagandę przeciwko Azji, podobnie statek Titanic był z wyroku zatopiony, w latach może 2010 armia USA weszła z Sowieckiej granicy do opustoszałej Polski, czyli USA nie są to tacy jedyni Polski sojusznicy, jak mówi Kaczyński, Wojciechowski sam zrobił gotowy wyrok na Ameryki, robiąc mnie wzdłuż wybrzeży Ameryk i powiększając, aby zatopić całe wschodnie wybrzeże obu Ameryk, bo che aby nie było tych kontynentów, bo poza mocą Wszechświata zabijał mnie na te Ameryki i nie che aby ludzie coś z tego mieli i podobnie myśli jego prezydent Busz, czyli Ameryki mają zniknąć pierwsze.

Dalszym dowodem istnienia mojej genetyki jest osoba Jezusa Chrystusa, Allaha, Adam z Raju, nazwa Krakowa, od czeskiej rodziny króla Kraka, zamieszkałej na terenie Polski, aby zabić Polaków, aby nic się więcej powtarzało, czyli potem nie było przeogromnego zabijania wszystkiego.
Z tego czasu jest związana ze mną legenda smoka wawelskiego, którego sam chciałem, jako Godzillę, bo król Krak nie mógł ściągać podatków, czyli był brak posłuszeństwa dla króla i w taki sposób za moją podpowiedzią powstał smok wawelski, którego potem otrułem i dlatego nie mogę wchodzić do rzeki Wisły, bo bym był wieczną Godzillą zabity.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Film: Lincoln online 2015/06/27 19:38 #425283

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Ciekawie oddany jest nastrój filmu dawnych czasów, jest w nim nie wiele światła, co dawniej normalnie jeszcze bardziej było widoczne, brak elektryczności i nie duże okna, wiadomo dlaczego aby zimą było cieplej.

Jak widzę w tym dziale niema ruchu wypowiedzi, wiadomo dlaczego, bo filmy są do oglądania, a ich opis jest oczywistą łatwizną.
Nie tak dawno Polacy i może inni ludzie byli ogłupieni i w polskiej TV były postacie co rozjaśniały im rozum, aby w swoim życiu coś więcej mogli spostrzec i były to zapowiedzi i recenzje filmów w TV i pan Zin, znany rysownik lat siedemdziesiątych.

Rzeczywiście wiele filmów i bajek powstało w komputerze i na tej zasadzie jak w rzeczywistości, bo np. dzieciom nie można opisywać fikcji, bo są niegłupie i jak wszystko i sam bóg są tylko programami komputerowymi, czyli właściwie komputerami techniki boga, bo innego życia nie było i nie będzie, bo nawet materii normalnie niema i jest na ciągle robiona.

Może Holiłud zrobi dwa filmy sensacji, jeden jak znika z powierzchni Ziemi Polska, władzy całego zła Wszechświata rodziny Kus-Kusy, a wcześniej ma wpisane sankcje ekonomiczne i wyroki każdym państwem i każdymi istotami całego Wszechświata i drugi film komedia, jak każda władza w Wszechświecie z polską władzą całego zła Wszechświata wspólnie zabijają ludzi i np. na psychiatrii zabijając piszą w sądach, że ich popieprzonych ta władzą leczą, a nie tylko żę ich zabijają na ciemne moce kosmosu, a może nawet też podobnie zabijają takich ludzi na zasiłkach, kalekich i zrobionych władzą chorymi i na dodatek jak pilnują aby nie wydało się życie wieczne, sposobu zdrowego jedzenia na ciągle i jak wszystkich zabijają na choroby i starość i to wszystko się nie zmienia, bo starsi mają swój bandytów rozsądek: zawsze może być gorzej i wiarą szatana Kusego jakby nic modlą się na Watykan.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Film: Lincoln online 2015/07/16 23:02 #425589

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Nawet Lincoln był w jakiś sposób uzależniony od polskiej władzy Kus-Wojciechowski i może Bielecki i Kowal.

Jest wiele filmów różnie mówiących o tej władzy i jako UFO -Wojciecjhowski, co porywa dzieci i ludzi na zabijanie, na ciemną moc kosmosu i w ogóle zabijanie dzieci i młodych, aby w komputerze na zabijaniu się im nie postarzały, a nawet jest jeden polski film, jak ksiądz lub nawet ktoś wyżej mówi młodemu, aby się szybko zgwałcił z dziewczyną, bo będzie dla niego bardzo źle.

Nawet ostatnio oglądałem film o starszych od dzieci prawiczkach, którzy się śpieszyli gwałcić z dziewczyną, bo ich wilkołak Wojciechowski zje -mimo, że pokazali wielu różnych zakażonych wilkołaków, film: Miłosny kąsek - online (2012) Lektor PL

Zatem zabijanie dzieci i młodych i takich prawiczków to jest pewna ciemna moc kosmosu, co z ich zabijania się nie cofa.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckimlgbarthredakcjaModerator